Зрењанинска лига: Победа с пенала

Билећанин - Војводина (П) 3:2 (2:2)

СЕЧАЊ: Стадион Билећанина, гледалаца 200, судија: Радишић (Зрењанин), стрелци: Магочевић у 37. Роган у 39. Манге у 83. (из пенала) за Билећанин. Глигић у 21. и Н. Гаврић у 26. минуту за Војводину. Жути картони: Манге, Самарyић (Билећанин), Мали (Војводина).

БИЛЕЋАНИН: Немчев, Манге, Роган, Шворцал, Магочевић, Грубјишић, Кондан (Ђукић), Роган (Јелић), Самарyић, Н. Уљаревић (Б. Уљаревић), Милошевић.

ВОЈВОДИНА: Штеванов, Докман, Мали, Селаковић, Шошић, Др. Попов, Грујић, Г. Попов, Ду. Попов, Глигић, Н. Гаврић.

Гости из Башаида су повели головима Глигића и Гаврића, али је домаћин убрзо изједначио на 2:2. У наставку је виђена уједначена борба али су Сечањци успели да победе голом у 83. минуту после пенала.

М. С.

Војводина (НМ) - Младост (Л) 0:0, Пролетер (ЗР) - Омладинац 3:0, Русанда - Црвена звезда (РС) 2:1, Борац - Црвена звезда (ВС) 0:0, Билећанин - Војводина (Б) 3:2, Лехел - Нафтагас 0:3, Младост (БД) - Нафтагас (Б) 1:1, Крајина - Банат 3:2.

1. Борац                 8      6      2      0      19:7  20

2. Крајина               8      5      2      1      28:11        17

3. Русанда              8      5      1      2      22:15        16

4. Ц. звезда (РС)    8      4      3      1      21:7  15

5. Банат                  8      5      0      3      15:10        15

6. Ц. звезда (ВС)    8      3      4      1      7:5   13

7. Билећанин          8      4      1      3      17:20        13

8. Младост (БД)      8      3      3      2      18:11        12