ЗРЕЊАНИНСКА ЛИГА: Преокрет у Милошеву

Војводина (НМ) – АСК 2:1 (1:1)
fudbal lopta pix

НОВО МИЛОШЕВО: Игралиште Војводине, гледалаца: 50, судија: Јонић (Кикинда). Стрелци: Малешев у 31. и Вијоглавин у 60. за Војводину (НМ), а Бретшнајдер у 26. минуту за АСК. Жути картони: Терзин, Марчић, Весков (Војводина), Весин, Тасић, Етвеш, Бретшнајдер (АСК). Црвени картон: Куртешан (АСК)

ВОЈВОДИНА (НМ): Весков, Милин, Марчић, Терзин, Д. Стојков, Лалић (Батанчев), Голић, Јосимовић, Малешев, Вијоглавин (С. Малеш), Атанасковић (Арсенов)

АСК: Етвеш, Лончарски, Шаргин, М. Шћевко (Јањиш), Бретшнајдер, Адамов, Закић, Мијић, Тасић, Весин, А. Шћевко

Гости из Арадца дошли су у вођство у 26. минуту када је Кристијан Бретшнајдер, само што је прешао половину терена и видео да је Весков стајао на десетак метара од гола, упутио сјајан лоб и лопта је завршила у мрежи. Домаћи су изједначили после корнера који је извео Марчић, а Милорад Малешев све надвисио и главом спровео у гол. У другом полувремену водила се изједначена борба, да би у 60. минуту, после продора Дениса Стојкова, по десној страни и доброг центаршута, најближи голу био Дејан Вијоглавин којем са два метра није било тешко да постигне победоносни гол.

Због приговора црвени картон добио је резервни играч Рајко Куртешан, који није ни улазио у игру.

Ст. Давидовић

Војводина (НМ) - АСК 2:1, Раднички - Делија 0:5, Полет - Борац 5:2, Младост (Л) - Банат 2:4, Напредак - Будућност 3:0, Младост (БД) - ЖАК 0:1, Русанда - Крајина 3:4, Војводина (Б) - ЖФК Банат 1:5.

1. Полет    14     11     2      1                       41:14       35

2. ЖАК      14     11     1      2                       38:13       34

3. ЖФК Банат    14     10     3      1               34:10       33

4. Напредак      14     8      3      3               42:13       27