Зрењанинска лига: Весков одбранио пенал

​​​​​​​Црвена звезда - Војводина (НМ) 1:1 (0:1)
fudbal lopta

РУСКО СЕЛО: Стадион Црвене звезде, гледалаца 200, судија: Илић (Зрењанин), стрелци: Попесков у 22. за Црвену звезду, а Васичин у 15. минуту за Војводину.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Максић 6, Савичић 6, Н. Ољача 6, Пашић 5 (Хун), Перовић 6, Петровић 6, А. Ољача 6 (Миладинов), Попесков 7, Узелац 6, Гуцул 6, Чуданов 6 (Вокић).

ВОЈВОДИНА: Весков 7, Попов 6, Шкеро 7, Б. Терзин 6, Н. Арсенов 6, Роцков 7, С. Терзин 6, Стојков 6, Малеш 7, Васичин 7.

У сусрету између Црвене звезде и Војводине из Новог Милошева није било победника, мада су Рускоселци били ближи победи да су искористили пенал у 75. минуту игре, када је одлични голман гостију Весков одбранио шут Пашића. Ипак, што су пружиле обе екипе у току утакмице, реми је најреалнији исход овог сусрета. Рускоселци су били ослабљени неиграњем најбољих игача Медића и голгетера Барбата.

М. Рачић

Русанда - Делија 4:2, Младост (БД) - Јединство 3:2, Раднички - Лехел 0:12, Црвена звезда - Војводина 1:1, Младост (Л) - Тамиш 2:1, Борац - 2. октобар 6:0, Полет - Омладинац 1:2, Клек - Потисје 1:1.

1. Омладинац     9      8      1      0      41:10        25

2. Потисје  9      7      2      0      33:11        23

3. Лехел    9      6      1      2      27:5  19

4. Војводина      9      5      1      3      19:11        16

5. Ц. звезда       9      5      1      3      16:11        16

6. Клек      9      4      3      2      20:10        15

7. Делија   9      4      1      4      16:17        13

8. Русанда 9      4      1      4      15:17        13