Евролига: Армани после продужетка бољи од Гран Канарије

У 21. колу Евролиге кошаркаши Арманија из Милана победили су Гран Канарију на гостовању резултатом 106:104 (27:28, 12:18, 29:21, 21:22, 17:15).
evroliga

Гран Канарија је водила током првог полувремена, али је тим из Милана у другом и током четврте четвртине имао и шест поена предности.

Армани је водио, а онда је Џејмс добио пету личну грешку и у сукобу са судијама и техничку грешку и направио проблем свом тиму.

Шпанци су успели да се врате у живот тројком Ериксона из трка.

Армани је у продужетку дошао до победе. Нанели је био сигуран са пенала, али је промашио бацање на 106:104 и оставио шест секунди домаћину а Ериксон није био прецизан.

Џејмс је имао 22 поена, пет скокова и шест асистенција. Мицов је постигао 24 поена, док је Нанели убацио 22 поена. Немања Недовић није играо због повреде.

У Гранки Ериксон је имао 28 поена, а поред њега двоцифрени су били Хена са 12 и Стробери са десет поена.