Радоњић: Доста добар меч; Обрадовић: Честитам Звезди

БЕОГРАД: Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић рекао је да његов тим одиграо доста добар меч против Партизана.
kosarka kos

Црвено-бели су победили Партизан у осмом колу АБА лиге 71:56 у првом овосезонском вечитом дербију, који је одигран у хали "Алекандар Николић".

"Након велике потрошње против Асвела, било је потребно да направимо добру припрему, да се добро одморимо и искористимо то кратко време. Одиграли смо меч у ком смо имали жељу да славимо. Меч је био доста добар, дошли смо до бодова што нам је било најважније", рекао је Радоњић на конференцији за медије.

Тренер Партизана Жељко Обрадовић честитао је ривалу на заслуженој победи.

''Честитам Звезди на заслуженој победи, играли су боље свих 40 минута од нас. Почели смо утакмицу прилично добро у нападу, радећи ствари које смо радили на тренингу, али нажалост нисмо ништа убацили. Имали смо катастрофалан шут за три поена у првом полувремену. Успели смо у трећој четвртини да се вратимо, промашили смо два слободна бацања и то било све што смо урадили на утакмици. Још једном, заслужена победа Звезде и честитам", рекао је Обрадовић.