Убедљив пораз Денвера против Оклахоме, слаб учинак Јокића

ОКЛАХОМА: Кошаркаши Денвера, у наставку НБА лиге, убедљиво су поражену у дуелу са домаћом Оклахомом са 108:94, уз скроман учинак Николе Јокића.
n

За 25 минута на терену, уз седам скокова и три асистенције, Јокић је постигао само 13 кошева, али је и поред тога био најефикаснији у свом тиму.

После три четвртине, Оклахома је имала 22 коша предности, па српски кошаркаш није ни улазио у игру у последњој деоници.

У тиму Оклахоме српски кошаркаш Алексеј Покушевски остао је без кошаркашког учинка за 12 минута игре, а забележио је један скок.

Денвер сада има половичан учинак, по 15 победа и пораза, док је Оклахоми ово био тек 11. тријумф, уз 19 пораза.

Српски кошаркаш Богдан Богдановић вратио се на паркет после паузе због повреде у поразу своје Атланте од Орланда резултатом 104:98, а за 22 минута игре српски бек уписао је шест поена (2/9 шут из игре) уз по два скока и асистенције.

Резултати: Атланта - Орландо 98:104, Бостон - Кливленд 111:101, Милвоки - Хјустон 126:106, Оклахома - Денвер 108:94, Сакраменто - ЛА Клиперс 89:105.