EP до 17: Победа Србије против Пољске

Женска кадетска репрезентација Србије забележила је победу у свом првом мечу на Европском првенству у Црној Гори.
ОСС

Србија је у Подгорици, у утакмици 2. кола Б групе, савладала Пољску са 3:0 (25:14, 25:21 и 25:14) по сетовима, после 73 минута игре.

Изабранице Јове Цаковића почеле су ЕП у Црној Гори максималном победом против Пољске.

Одлично су играле кадеткиње Србије од првог до последњег поена и нису ривалу ниједног тренутка дозволиле да се резултатски приближи.

О супериорности Србије довољно говори податак да је Пољска освојила укупно 49 поена, односно нешто више од 16 поена по сету.

Кадеткиње Србије ће у суботу, у 3. колу играти против Румуније од 17.30 часова, уз директан пренос на ТВ Спорт Клуб 4.