Панчевци наставили серију: Кикинда Гриндекс - Динамо 27:33 (13:15)

Рукометаши Динама из Панчева, водеће екипе на табели забелижили су и седамнаесту узастопну победу.
1

Гости из Панчева повели су са 4:2 у 8. минуту, али су домаћи играчи само три минута касније стигли до изједначења. Резултат је био више пута био поравнаван, а минут пре краја првог дела игре када је било 13:13 гостујући играчи Миленковић и Димитријевић постигли су два поготка.

У наставку игре поново су се Панчевци разиграли, повели са четири гола предности, али су домаћи рукометаши успевали да стигну на минус један гол разлике. Ипак, Кикинђани нису имали довољно концетрације па су тако у финишу сусрета дозволили да се радују гости из Панчева. У 53. минуту домаћи тим није  искористио седмерац, и то је одредио даљи ток меча.

М. С

КИКИНДА: Хала СЦ “Језеро”, гледалаца 800, судије: Боричић и Марковић (Београд). Седмерци: Кикинда Гриндекс 4 (3), а Динамо 3 (3). Искључења: Кикинда Гриндекс 4, Динамо 4 минута.

КИКИНДА ГРИНДЕКС: Витас (одбрана), Кецман, Трнинић, Дукатаров, Лисица 7, Голић, Кењало, Куртеш 5, Делибашић 3, Мишков (13 одбрана), Гамбер 3, Трумбеташ 3, Врговић 3 (3), Рогачин, Комарек 2, Мирић 1.

ДИНАМО: Милошевић 7 (3), Пилиповић 2, Радновић, Стојановић 1, Димитријевић 7, Савић, Јездимировић, Јовановић, Павловић, Златковић (10 одбрана), Дистол 1, Миленковић 7, Баруyија 2, Костадиновић, Вучковић 6.