Женска Супер Б лига: Кикинђанке разигране у наставку

Рукометашице  Кикинде забележили су победу од шест голова (27:21) у мечу са борбеном екипом Тополчанина из Прокупља.
rukomet

Кикинђанке су на одмор отишле са голом предности (13:12), али су се разиграле у другом делу игре и заслужено освојиле два бода и тиме учврстиле пласман у горњи део табеле.

У победничкој екипи Кикинђанки најефикаснија је била Теодора Ђукичин, иначе и по оцени жирија најбољи актер ове утакмице. У пораженој екипи гошћију из Прокупља Данијела Кричак је седам пута савладала домаћег голмана.

М. Секулић

Кикинда - Топличанин 27:21 (13:12)

КИКИНДА: Хала СЦ Језеро, судије: Шорак и Бердић (оба Београд). Седмерци: Кикинда 4 (4), Топличанин 8 (6). Искључења: Кикинда 4 минута, Топлочанин 12 минута.

КИКИНДА: Проданов, Кнежевић, Ал. Чубрило 1, Бјелић, Радаковић 3, Ердељан, Радовић, Ратковић 4, А. Чубрило 6, Н. Чубрило, Вујновић 5, Ђукичин 8.

ТОПЛИЧАНИН: Драшковић, Михајловић 3, Николић 4, Каралић 2, Здравковић, Гроздановић 5, Кричак 7, Јокић, Јовановић, Стојковић, Станојевић.