Суперлига: Без лека за Белоша и Травара

Каћки тићи су захваљујући сјајном Немањи Белошу, убојитом Страхињи Травару и на голу одличном Дејану Милосављеву, савладали првопласирану Црвену звезду

Југовић – Црвена звезда 32:27 (16:12)

КАЋ: Хала “Храм”, гледалаца: 200, судије: Мошорински (Нови Сад), Панyић (Зрењанин). Седмерци: Југовић 2(1), Ц, звезда 4(4). Искључења: Југовић 10, Ц. звезда 6 минута.

ЈУГОВИЋ: Селеши 1, Жикић, Врговић 2, Куртеш, Лисица, Стејин 3, Каран, Вјештица 1, Андрић, Куртеш 3, Кочић, Милосављев (18 одбрана), Ратковић 1, Белош 13 (1), Травар 8, Марић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Јанкетић, Шотић 5, Бојичић 2, Радосављевић 3, Драгутиновић 8 (3), Гачевић, Столић, Антељ (4 одбране), Милосављевић, Златановић (3 одбране), Тодоровић 5, Николић 1, Мандић 1, Бабић 1, Кљајић 2, Леовац.

која није успела да нађе лек ни за расположене стрелце, ни за сјаног каћког голмана.

Од старта су рукометаши Југовића заиграли боље и разноврсније и предност домаћих је, након изједначења Звезде (3:3) у наставку лагано расла. Да у неколико наврата нису беспотребно брзали, разлика би била још већа, а у другом делу првог полувремена предност Каћана се константно кретала између три и пет голова предности. Звезда је тешко пробијала покретљиву одбрану домаћих 6-0, а када би успели, чекао их је сјајни Милосављев.

У сличном ритму је почело и у наставку, али онда је напад Каћана застао и црвено–бели су смањили на минус три ( 24:21), добрим делом и услед неколико добрих одбрана новог голмана гостујућег тима, Златановића,  па је дебитан на клупи Југовића, млади тренер Борис Жарковић, затражио минут одмора. Уследио је период када су оба тима чешће погађали оквир гола него мрежу, али онда је прорадио тандем Белош  - Травар и бодови су остали у Каћу.