BOMBA: Mančester junajted dovodi Aleksandra Mitrovića?!
Neverovatne informacije nam stižu iz Engleske, gde je Mančester junajted navodno zainteresovan za Aleksandra Mitrovića, piše B92.
Kako saznaje "TalkSport", 30-godišnji napadač se našao na spisku prekobrojnih u planovima Al Hilala da ojača svoje redove pred početak Svetkskog klupskog prvenstva.
Saudijski tim želi da dovede pojačanja, ali u isto vreme mora i da vodi računa o broju stranaca. Kako se pominje dolazak Viktora Osimena, pa čak i pozajmica Kristijana Ronalda, jasno je da neko mora i da ode.
Isti izvor je preneo da je tim iz Rijada zainteresovan da proda ili pozajmi najboljeg strelca u istoriji "orlova", ali da prvo žele da reše pitanje zamene.
U Engleskoj se već javilo nekoliko zainteresovanih strana. Šansu da dovedu Mitrovića imaju Vest Hem i Everton, ali je treće ime pobudilo najviše pažnje. Prema navodima "TalkSport", reč je o Mančester junajtedu koji traži alternativu nakon neuspeha u dovođenju Lijama Delapa.
"Crveni đavoli" žele Viktora Đokereša, ali dovođenje Šveđanina u ovom trenutku nije realno.
Mitrovićeva cena bi bila oko 40 miliona funti, a ujedno bi bio spreman i da smanji svoja primanja. Za sada nema indikacija da Fulam želi da ga vrati u svoje redove.
Od odlaska iz Londona, Mitrović je za Al Hilal postigao 68 golova u 79 utakmica.