Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

OGLASILA SE ER SRBIJA: Na letovima u junu 476.000 putnika, letnja sezona u jeku

03.07.2025. 10:42 10:44
Piše:
Izvor:
Dnevnik
Foto: Er Srbija promo

Er Srbija je u junu prevezla 476.000 putnika, a najveće interesovanje bilo je za Crnu Goru, Grčku, Tursku i Španiju, saopštio je danas srpski avio prevoznik.

Kako navode iz nacionalne avio kompanije pored tradicionalnih morskih destinacija, putnici su u junu birali i gradove u Evropi, poput Ciriha, Pariza, Londona i Amsterdama.

U saradnji sa partnerskim turističkim agencijama, Er Srbija realizuje čarter letove do čak 11 letnjih destinacija i trenutno leti do Kavale, Skijatosa, Preveze, Kefalonije i Zakintosa u Grčkoj, Hurgade i Marsa Matruha u Egiptu, Antalije, Dalamana i Bodruma u Turskoj, kao i Monastira u Tunisu.

Direktor za komercijalu i strategiju Er Srbije Boško Rupić istakao je da je letnja sezona u avijaciji u punom jeku.

"U skladu sa očekivanjima, letnja sezona je veoma intenzivna. Tokom juna 2025. godine realizovali smo ukupno 4.669 letova i prevezli 476.435 putnika. Zaista je veliko interesovanje za sve naše redovne, sezonske i čarter destinacije. Pozivamo putnike da dobro planiraju svoja putovanja i avio-karte za željene letove obezbede unapred", istakao je Rupić.

Er Srbija trenutno saobraća do gotovo 100 destinacija širom Evrope, Azije, Severne Amerike i Afrike, avio-karte za sve letove dostupne su putem zvaničnog sajta airserbia.com, mobilne aplikacije, kao i u poslovnicama kompanije, navodi se u saopštenju.

Izvor:
Dnevnik
Piše:
Pošaljite komentar