Prenerazila se kad je ušla u toalet ČISTAČICA PRONAŠLA TEK ROĐENU BEBU ISPOD POKLOPCA VODOKOTLIĆA!
Napuštena novorođena devojčica je pronađena živa, pošto je ostavljena u vodokotliću toaleta u jednoj poslovnoj zgradi u Bangkoku.
Čistačica je sređivala treći sprat zgrade, 15. novembra, kada je začula plač. Ušla je u toalet, skinula poklopac vodokotlića i prenerazila se.
Ostavljena nakon rođenja
Šokirana žena ugledala je devojčicu bez odeće, ostavljenu u polupunom vodokotliću, vidno izmorenu i izloženu hladnoći. Ruke su joj bile potpuno blede i naborane od dugog boravka u vodi. Pretpostavlja se da je ostavljena neposredno nakon rođenja.
Na društvenim mrežama su objavljene i fotografije sirotog deteta.
🇹🇭👶 FLASH | Un nouveau-né a miraculeusement survécu après avoir été découvert dans un réservoir de toilettes en Thaïlande. Une femme de ménage a entendu les cris de la fillette dans les toilettes d’un immeuble de bureaux à Bangkok. Elle a pu être sauvée et est miraculeusement… pic.twitter.com/Ee5cs00Q0R
— Cerfia (@CerfiaFR) November 18, 2025
Istraga u toku
Policija je odmah stigla na lice mesta, u okrugu Lat Krabang. Beba je prevezena u bolnicu, gde su lekari potvrdili da je nepovređena i da ima oko tri kilograma.
„Devojčica tek što se rodila. Pokrenuli smo istragu kako bismo otkrili ko je ostavio bebu u toaletu. Pregledaju se snimci sigurnosnih kamera i utvrdićemo ko je tog dana ulazio u zgradu“, saopštili su nadležni.
Za sada neidentifikovana majka se suočava sa mogućim krivičnim gonjenjem, prema članu 306. Krivičnog zakona, koji predviđa kaznu do tri godine zatvora, novčanu kaznu, ili obe kazne, prenosi Daily Mail.