SIN KAŽE DA SE NE SEĆA UBISTVA, ALI DA MU JE ŽAO Počelo suđenje Novosađaninu koji se tereti da je U PORODIČNOM STANU USMRTIO MAJKU
12.12.2025.
07:58
08:38
Komentari (0)
Novosađanin Mihajlo Kotarlić (21), koji se tereti da je u noći između 1. i 2. februara nožem usmrtio svoju majku Aleksandu R. (48), juče je u novosadskom Višem sudu izjavio da se ne seća konkretkog događaja jer ima „crnu rupu”, ali da mu je jako žao zbog svega.