(VIDEO) NIJE BILO URUŠAVANJA NADSTREŠNICE IZNAD ULAZA SNP-a: Od 24. februara radovi na popravci sistema drenaže
U toku su radovi na popravci drenažnog sistema u levom delu nadstrešnice ispred glavnog ulaza u Srpsko narodno pozorište, koji su počeli 24. februara, i biće gotovi do kraja ove sedmice.
Nije bilo nikakvog urušavanja, niti pada delova nadstrešnice. Usled začepljenja drenažnog sistema, došlo je do prokišnjavanja u jednom delu nadstrešnice.
Kako javljaju iz Uprave SNP- a, u cilju otklanjanja uočenih nedostataka na drenažnom sistemu, koji izazaivaju prokišnjavanje, u okviru radova uklonjene su ploče sa donjeg dela nadstrešnice, koje će biti vraćene po završetku radova.
U skladu sa zakonom, prostor gde se izvode popravke je propisno ograđen i obeležen, a zaposelni i posetioci u pozorište mogu da uđu redovno kroz druga vrata, u desnom delu glavnog ulaza, gde se ne izvode radovi. Svi redovni posetioci Srpskog narodnog pozorišta, koji su tokom prethodnih osam dana dolazili na naše predstave to znaju.
Molimo medije da u cilju objektivnog informisanja javnosti, provere informacije pre njihovog objavljivanja, poručuju iz SNP-a.