PODMETNUO POŽAR U LOKALU NA NOVOM BEOGRADU Uhapšen mladić (22) zbog izazivanja opšte opasnosti
24.03.2026.
15:56
16:00
Komentari (0)
BEOGRAD: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su K. R. (2004) zbog sumnje da je namerno izazvao požar u jednom ugostiteljskom objektu na Novom Beogradu, saopštio je MUP.
Kako se navodi, on je 14. marta u ranim jutarnjim časovima podmetnuo požar, čime je, kako se sumnja, izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
Akcija hapšenja sprovedena je u saradnji sa Upravom kriminalističke policije i Bezbednosno-informativnom agencijom, po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu biće priveden nadležnom tužilaštvu.