Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

(VIDEO) HOROR PRED FILIJALOM: Banka tražila „lični dolazak“, pa dobila telo pokojnice ispred vrata!

29.04.2026. 12:04 12:15
Piše:
Izvor:
Telegraf
а
Foto: Canva

Društvenim mrežama kruži bizaran snimak, a navodno je reč o nesvakidašnjem i uznemirujućem incidentu koji se odigrao u Indiji.

Prema izveštajima inostranih medija, očajni muškarac, navodno, iskopao je posmrtne ostatke svoje sestre i doneo ih pred banku kako bi dokazao da je preminula”.

Nije mogao da reši problem

Incident se, kako se tvrdi, dogodio u filijali banke u okrugu Kendudžar, a pošto je neimenovanom muškarcu rečeno da „ne može da podigne novac bez ličnog prisustva sestre”.

Prema istoj verziji, reč je o meštaninu obližnjeg sela Dijanali, koji je nedeljama pokušavao da podigne 19.300 indijskih rupija sa računa starije sestre, preminule u januaru nakon bolesti.

 

 

Iako je od njene smrti prošlo više meseci, on je tvrdio da zaposleni u banci nisu odstupali od procedura, prenosi Daily Star.

Navodno, banka je tražila izvod iz knjige umrlih, dok se muškarac, kako se tvrdi, suočio sa administrativnim preprekama koje nije umeo da prevaziđe – budući da je nepismen.

U naletu frustracije, u ponedeljak 27. aprila, zaputio se na seosko groblje, poneo lopatu i – prema tvrdnjama – iskopao sestrino telo.

„Iz očaja sam iskopao grob”

On je posmrtne ostatke umotao u tkaninu i prepešačio tri kilometra do banke, gde je prizor šokirao prisutne građane i zaposlene. Policija je ubrzo stigla na lice mesta, a jedan od službenika je navodno izjavio da muškarac nije razumeo zakonske procedure vezane za nasledstvo i pristup novčanim sredstvima.

Muškarac je kasnije rekao medijima da ga je „frustracija naterala na ovaj potez”, tvrdeći da su od njega tražili da „vlasnik računa dođe lično”, uprkos tome što je više puta objasnio da je sestra preminula.

„Iz očaja sam iskopao grob i doneo njene ostatke kao dokaz smrti“, navodno je rekao.

Slučaj je na kraju rešen, pošto su nadležni obećali da će sredstva biti isplaćena kroz zakonsku proceduru.

Veruje se da je muškarac jedini preostali naslednik, jer je i prethodno imenovani korisnik računa u međuvremenu preminuo. Posmrtni ostaci sestre su, prenose mediji, ponovo sahranjeni uz prisustvo policije.

Telegraf

Izvor:
Telegraf
Piše:
Pošaljite komentar
Bizarno! SRBI OTKRILI NAČIN DA ‘PRIČAJU’ SA PREMINULIMA Dovoljno je da pošaljete video koji „skida” govor i mimiku pokojnika
mrtvi

Bizarno! SRBI OTKRILI NAČIN DA ‘PRIČAJU’ SA PREMINULIMA Dovoljno je da pošaljete video koji „skida” govor i mimiku pokojnika

04.12.2025. 18:42 18:53
ŽIVELI S POKOJNIKOM 15 GODINA Muškarac ležao mrtav u stanu od 2010! Komšije u šoku nakon JEZIVOG OTKRIĆA u zgradi

ŽIVELI S POKOJNIKOM 15 GODINA Muškarac ležao mrtav u stanu od 2010! Komšije u šoku nakon JEZIVOG OTKRIĆA u zgradi

13.10.2025. 23:46 23:49
(FOTO) HRVAT UMESTO SLIKE POKOJNICE TRAŽIO DA SE NA SPOMENIKU UKLESA FOTOGRAFIJA IZ MAKARSKE U KUPAĆEM Izazvao buru na društvenim mrežama: "Isuse, šta su moje oči videle"
groblje

(FOTO) HRVAT UMESTO SLIKE POKOJNICE TRAŽIO DA SE NA SPOMENIKU UKLESA FOTOGRAFIJA IZ MAKARSKE U KUPAĆEM Izazvao buru na društvenim mrežama: "Isuse, šta su moje oči videle"

04.09.2025. 11:25 11:32