Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

NOVI SAD OSTAO BEZ VODE Suve slavine širom grada zbog nestanka struje u fabrici vode!

03.05.2026. 16:59 17:12
Piše:
Izvor:
Dnevnik
Foto: pixabay.com

Zbog nestanka električne energije na Limanu, tačnije na lokaciji Fabrike vode, došlo je do potpunog prekida u distribuciji vode u Novom Sadu.

Kako se navodi, ova havarija može izazvati velike oscilacije u pritisku, kao i povremeni nestanak vode u pojedinim delovima grada.

Iz JKP „Vodovod i kanalizacija“ saopštavaju da su sve raspoložive ekipe već na terenu i intenzivno rade na otklanjanju problema.

"Ekipe su na terenu i rade na rešavanju situacije, a normalizacija celokupnog sistema i uredno snabdevanje očekuju se u najkraćem mogućem roku", navodi se u zvaničnom saopštenju ovog preduzeća.

Prema prvim i nezvaničnim informacijama, do prekida u snabdevanju električnom energijom najverovatnije je došlo usled požara koji je izbio na trafo-stanici u Sremskoj Kamenici, što je direktno uticalo na rad pogona Fabrike vode.

Izvor:
Dnevnik
Piše:
Pošaljite komentar