Dominacija koja u srpskom fudbalu nikada ranije nije viđena! TERZIĆ PONOSAN: Sezona završena na najlepši način
Generalni direktor Fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić je sa velikim zadovoljstvom govorio o dominantno osvojenoj duploj kruni u sezoni 2025/26.
– Ispunjen sam beskrajnim ponosom zbog svega što Crvena zvezda radi već godinama unazad. Posebno sam ponosan na način kako smo osvojili Kup Srbije. Pokazali smo karakter i mentalitet pobednika kakav mora biti u genu svakog igrača koji nosi dres Crvene zvezde. Želim da uputim najiskrenije čestitke svim našim igračima, stručnom štabu, mojim najbližim saradnicima, zaposlenima u klubu i našim vernim navijačima na osvajanju šeste uzastopne duple krune – naveo je Terzić.
On je dodao da je ova sezona, krunisana 37. titulom prvaka države i jubilarnim 30. Kupom Srbije, još jedna potvrda dominacije koja u srpskom fudbalu nikada ranije nije viđena.
– Mi ne samo da čuvamo status najtrofejnijeg kluba, već svakim novim peharom postavljamo nove granice uspeha.Dupla kruna je dokaz stabilnosti, planskog rada i šampionskog gena koji je utkan u svaku poru našeg kluba. To se pokazalo i u sredu uveče, nismo odustali i na kraju smo zasluženo trijumfovali.
Generalni direktor crveno-belih je istakao da je cilj kluba da u narednom periodu napravi novi iskorak i na međunarodnoj sceni.
– Da ponovo izborimo plasman u Ligu šampiona i da, kao i prethodnih godina, na dostojan način predstavljamo Crvenu zvezdu i srpski fudbal u duelima sa najvećim evropskim klubovima. Zvezda će nastaviti da raste, da se modernizuje i da uvek teži isključivo najvišim ciljevima.
On se posebno zahvalio navijačima.
– Tokom čitavog puta bili su nam vetar u leđa i najveća snaga, na terenu i van njega. Zbog njih radimo, zbog njih pobeđujemo i zbog njih Crvena zvezda sija ovim sjajem.
Zato koristim ovu priliku da pozovem sve zvezdaše, njihove porodice i sve one kojima je crveno-bela boja u srcu, da dođu na Marakanu sledećeg petka, 22. maja, da zajedno proslavimo titulu i još jednu istorijsku sezonu – poručio je Zvezdan Terzić.