Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

PUCAO IZ ”KALAŠNJIKOVA” NA KOMŠIJE Ubijen muškarac, žena ranjena, osumnjičeni uhapšen

07.06.2026. 15:26 15:27
Piše:
Izvor:
Dnevnik/Tanjug
najnovija vest opsta
Foto: Dnevnik

BANOVIĆI: Jedan muškarac ubijen je danas, a njegova žena je ranjena u pucnjavi u mestu Ćifluk kod Banovića u Bosni i Hercegovini, a počinilac je uhapšen.

Kako prenosi Klix.ba, napadač Hamid Taletović najverovatnije je pucao iz automatske puške AK-47, poznatije kao "kalašnjikov", a na meti mu se našao bračni par, kao i još jedna osoba koju nije pogodio.

Ranjena žena je prevezena u Univerzitetski klinički centar u Tuzli, a osumnjičeni napadač je uhapšen nedugo posle izvršenja krivičnog dela.

Lokalni mediji su preneli da je hapšeni Hamid Taletović od ranije bio u lošim odnosima sa supružnicima, muškarcem N. Ć. (54) i njegovom suprugom A. Ć. (47).

Dežurni tužilac Tuzlanskog kantona rukovodi uviđajem i izdao je naredbu da se izvrši obdukcija tela ubijenog muškarca.

Trenutno je u toku kriminalistička obrada uhapšenog, a utvrđuje se i njegovo psihičko stanje.

Izvor:
Dnevnik/Tanjug
Piše:
Pošaljite komentar