MINISTARKA MESAROVIĆ POD NAJVEĆOM SRPSKOM ZASTAVOM Nosi trobojku sa hiljade građana: "Uz predsednika, uz zastavu"
27.06.2026.
17:50
17:58
Komentari (0)
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović oglasila se putem Instagrama sa skupa u Beogradu, a kako se jasno vidi na fotografiji ministarka ponosno nosi sa hiljadama građana najveću srpsku trobojku ikada napravljenu.
-Uz svog predsednika, uz svoju državu, uz srpsku zastavu! Punog srca idemo da pružimo podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i njegovoj pobedničkoj viziji – Srbija pobeđuje- poručila je ministarka na Instagramu.