PARTIZAN ĆE OZBILJNO ZARADITI Ognjen Ugrešić u PAOK-u za 7.500.000 evra
Otišao je Vanja Dragojević, a odlazi i njegov klasić Ognjen Ugrešić.
Doskorašnji kapiten Partizana se seli u Solun, u poslu vrednom 7.500.000 evra, pošto će da postane novi fudbaler PAOK-a, saznaje Mocart sport.
Beogradski i solunski crno-beli su tokom utorka utanačili sve detalje posla koji će klub iz Humske doneti ogromnu finansijsku korist. Grčki velikan će na ime obeštećenja platiti 7.500.000 evra, uz napomenu da je Parni valjak zadržao i procente od naredne prodaje momka iz Kikinde, u iznosu od 15 posto.
Od ovih 7.500.000 evra 6.000.000 evra će stići kao fiksno obeštećenje, dok je preostalih 1.500.000 planiran kroz bonuse. Kako se može čuti, lako ostvarive, pa će Partizan odlično proći u saradnji sa Grcima.
Ugršešić se već u sredu seli u Grčku na lekarske preglede i neće konkurisati za sastav crno-belih u revanšu sa Hetafeom.