ОФЛ КИКИНДА–ЖИТИШТЕ Куманчани наставили низ победом у дербију

Други октобар – Тереквеш 3:1 (2:0)
lopta

КУМАНЕ: Игралиште „Огњен Контрић“, гледалаца 100, судија: Пауновић (Житиште). Стрелци: Лазић у 19, Симоновић 29, Носоњин 76. за Други октобар, а Радосав у 58. минуту за Тереквеш. Жути картони: Г. Радосављев, Лазић, Оџић (Други октобар), О. Рафа (Тереквеш).

ДРУГИ ОКТОБАР: Б. Радосављев, Ђорђевић, Г. Радосављев, Симоновић (М. Прапорски), Љеваја, Јанковић, Лазић, Милосављев, Оџић, Расими, Носоњин  (Виоглавин)

ТЕРЕКВЕШ: Тарана, С. Тривуновић, Субу, Обрадовић (Мике), Љ. Тривуновић, Вираг (В. Рафа), Ајдарић, Хеђеши, М. Тривуновић (Молнар), О. Рафа (Николин)

У борбеној утакмици две непоражене екипе, домаћи су у вођство дошли у 19. минуту  голом капитена Дејана Лазића, да би десетак минута касније млађани Синиша Симоновић  искористио једну дубинску лопту да удвостручи предност. У наставку нешто отворенија игра гостију, који су голом Марка Радосава опасно запретили. Неизвесност је прекинуо у 76. минуту, после продора по десној страни, лепим голом Милан Носоњин, за коначних 3:1.

С. Д.

Рохам - Подгрмеч 0:1 (0:1)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама ,гледалаца:100,судија:Кнежевић Н.(Банатско Карађорђево ), Стрелац: Пр. Лазић у 12 минуту. Жути картони: Шари, Сучевић (Рохам ),а Кундак ,Балабан и Живковић (Подгрмеч).

РОХАМ: Шетет 5,5, Стојановић 6,5 (Саша Живковић 7),Тодор 7 (Ујвари 6,5), Хорват 7,5 (Кавали 6),  Ходи 6,5, (Бураи), Александар Живковић 6, Челекетић 7 (Тот 7), Балог 6, Панић 7,5, Сучевић 7, Шари 7,5

ПОДГРМЕЧ: Шијан 8, Бабић 7,5, Вукадин 7,5, Симоновић 7, Грубјешић 7,5, Ђорђе Живковић 8, Црномарковић 7,5 (Мирчић 7 ), Кундак 7, Касаловић 7, Балабан 7,5 (Радован Живковић 7), Лазић 9 (Кочалка 7,5).

Подгрмеч је од старта диктирао темпо и имао је више од игре ,тако да се већ у 12 минуту затресла мрежа младог домаћег голмана Рохама Роланда Шетета, који није најбоље оценио лопту, а Предрагу Лазићу није било тешко да затресе мрежу.

Домаћи су у другом делу нападали преко Бранислава Стојановића и Александра Живковића, али је врло добри чувар мреже Подгрмеча Мића Шијан бранио одлично.

П. Станић

Пролетер - Јединство 0:5 (0:2)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, гледалаца 50. Судија: Стојадинов (Кикинда). Стрелци: Докман у 24, 30. и 85, Радишић у 50. и Н. Пецарски 80. минуту за Јединство. Жути картон: А. Живков (Пролетер)

ПРОЛЕТЕР: Г. Живков (Сарваш), А. Живков, Попадић, Радиновић, Трипић, Вујовић, Борош, Станковић  (Фарди), Ружин, Мршић, Становић

ЈЕДИНСТВО: Влашкалин, Латиновић, М. Пецарски, Матић, Станковић, Докман, Веселиновић, Н. Пецарски, С. Николић (Радишић), Салиховић, Коледин (Вребалов).

С. Д.

Напредак (БТ) - Омладинац 6:1 (3:1)

БАНАТСКА ТОПОЛА: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Гајин (Кикинда ), стрелци: Игор Фехер у 29. и 50, Павлов у 35. и 79. Ач у 43. и Вујин у 83 минуту за Напредак, а Карагић у 10.  минуту за Омладинац. Жути картони: Ач, Станковић (Напредак), а Кордић, Џемаиловски, Игор Салма и Рајков (Омладинац).

НАПРЕДАК: Ердег 8, Вукмировић 7, Ханђа 7,5, Шврака 6,5, Тинтор 7,5, Ач 7,5 (Каналаш 7), Вујин 8,Игор Фехер 7,5, (Тамаши 6,5), Станковић 7 ,  Павлов 8,5, Иван Фехер 7,5.(Мирковић 7).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 5, Ћировски 5,5 (Борикић 6), Пудар 7, Јањић 6,5, Костић 6, Игор Салма 6,5, Надаждин 6, Џемаиловски 6,5, Рајков 6 ,Субичин 5,5, Карагић 7,5 (Виктор Салма 6,5).