Сремска лига: Месари све ближе опстанку

Изненађујуће, слаба игра домаћина, на почетку утакмице, а гости, су оријентисали на контре. И тако су и повели, када је Г. Петровић само пребацио лопту преко голмана Мршића.
Mitros

Изједначио је Мачвански прецизним шутем са око 14 метара.У финишу полувремена, саплетен је, са леђа, Максимовић у,  казненом простору гостију, али пиштаљка главног судије остала је нема, а у контри гости  су поново повели.

У наставку, Аћимовић, је поравнао резултат са пенала.По свему, прстрого досуђен. Вероватно кмпезација. А, најбољи појединац сусрета Марко Малиновић је донео радост месарима, постигао је гол, када је голмана Јовића, нашао у раскораку.

Р. Петковић

Извештаје са осталих утакмица можете прочитати у штампаном издању од 18. априла 2017.

Митрос - Партизан 3:2 (1:2)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Оташевић (Инђија).Стрелци: Мачвански у 31, Аћимовић у 50. (из пенала) и Малиновић у 67. за Митрос, а Г. Петровић у 23. и М. Радовић у 44. минуту за Партизан. Жути картони: Макитановић, Мијић (Митрос).

МИТРОС: Мршић 6, Максимовић 7, Дрча 7, Аћимовић 7, Панић 7, Стојановић 7, Мијић 8, Макитановић 6, Сантрач 5, Малиновић 8, Мачвански 7.

ПАРТИЗАН: Јовић 6, Петковић 6, М. Радовић 7, Г. Петровић 7, Млађеновић 8, Милић 6, Г. Радовић 7, Алексић 7, Драгојевић 7, В. Петровић 7, Трипић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Хртковци 3:1, ДИВОШ: Хајдук -Рудар 5:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - Борац (К) 0:0, ПОПИНЦИ: Напредак -Будућност 2:1, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Први мај 2:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Партизан 3:2, ЉУКОВО: Љуково - Слобода 1:3, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Словен 1:1.