Војвођанска лига - југ: „Студенти” бољи од Бешчана

У првом делу игре није било прилика за гол, играло се до шеснаест метара од гола. У другом делу виђена су четири поготка.
Indeks-Hajduk (B)

Индекс-Хајдук (Б) 3:1 (0:0)

НОВИ САД: Ђачко игралиште, гледалаца: око 200, судија: Олах Давид (Тител). стрелци: Бањац у 48, Клаић у 75. и Вукадиновић у 78. минуту (Индекс), а М. Гавриловић у 84. минуту (Хајдук). Жути картон: Божић (Индекс).

ИНДЕКС: Бузаџија 7, Косец 7, Вуколић 7, Старовлах 8, Сендерак 7, Божић 7,5, Покрајац 7, Вукадиновић 8 (Радовић), Бањац 7 (Шодић 7), Златковић 7,5, Самарџић 7 (Клајић 7).

ХАЈДУК (Б): Милосављевић 6, Суботин 6, Смиљанић 5 (Орошић), Јовановић 6, Дубравац 6 (Петровић 6), Ж. Митровић 6, М. Митровић 6, Мутић 5 (С. Гавриловић), М. Гавриловић 6, Цураковић 6, Мачак 6.

У 48. минуту Вукадиновић је послао високу лопту ка голу Бешчана, Бањац је изашао сам испред гола и преглавао је у мрежу окренут леђима, док је голман каснио у истрчавању. У 56. Бешчани су имали прилику преко Смиљанића да изједначе али он је споро реаговао сам испред голмана. Бањац је имао добар шут после контре Индекса у 73. минуту али је голман одбранио. Други гол постигао је Клајић у 75. минуту када је Златковић шутирао, лопту је Милосављевић кратко одбио а резервиста Индекса погодио мрежу. Вукадиновић је постигао трећи гол у 78. минуту шутем са око 18 метара од гола погодио је сам угао. Хајдук је смањио резултат у 84. минуту. Ж. Митровић је одлично извео слободњак, гађао рашље, Бузаџија је одлично одбранио а М. Гавриловић је спровео лопту у мрежу.

М. Ковачевић

Резултати:

Војвођанска лига, југ: СофексКабел 0:0, Младост (БЈ) – Славија 5:0, Хајдук 1925 – Борац (НС) 1:0, ИндексХајдук (Б) 3:1, Сремац ВојкаЈединство (СП) 1:2, Хајдук (Ч) – Купиново 3:1, ЖСКВетерник 4:2, Слога (Е) – ЛСК 3:0.

Војвођанска лига, север: ТекстилацПолет 1:0, Раднички (С) – Потисје 2:1, ТисаЗадругар 4:2, ОФК ВрбасСлога (Ч) 0:2, Бечеј 1918 – Младост (А) 3:0, СуботицаБудућност (Г), ТаванкутМладост (Т), Србобран Бачка (П).

Војвођанска лига, исток: Раднички (С) – Будућност (СЦ) 0:4, Слобода (НК) – Полет (Н) 1:0, Јединство (БК) – Вршац јунајтед 4:2, Слога (П) – Раднички (К) 2:2, ДолинаСлавиа 3:2, Војводина (П) - ЖАК 2:1, Динамо (П) – Козара 1:2, Јединство (НБ) – Пролетер (БК) 3:0.