Зидан: Бејл остаје у Реалу

МАДРИД: Тренер фудбалера Реал Мадрида Зинедин Зидан потврдио је да ће Велшанин Герет Бејл остати у "краљевском клубу".
bejl, fonet ap

Бејлова будућност била је једна од тема којом су светски медији бавили током лета, а бивши нападач Тотенхема био је на путу да каријеру настави у кинеској Суперлиги.

Чак је и Зидан изјавио да клуб планира да прода Бејла у летњем прелазном року, али до реализације није дошло, па је Велшанин у првој овосезенској утакмици у Примери био стартер за Мадриђане.

"Бејл остаје у Реалу. Сви у екипи су позитивни и он је део тима. Планирао сам да он почене меч против Селте, без обрзира на повреду Едена Азара. Сада је најважније да се концентришемо на сезону која је почела", рекао је Зидан после победе против Селте (3:1) у суботу.

Бејл је на гостовању Селти одиграо 75 минута, а био је асистент Кариму Бенземи код првог гола за "краљевски клуб" у 12 минуту.