Дабл-дабл учинак Јокића у поразу Денвера против Орланда

ОРЛАНДО: Српски кошаркас Никола Јокић остарио је дабл-дабл учинак у поразу његовог Денвера на гостовању у Орланду са 108:103, у наставку НБА лиге.
jokic

Нагетси су изгубили добијен меч, имали су двоцифрену предност, а све су на крају прокоцкали у финушу дуела.

Јокић је на терену провео 36 минута и постигао 18 поена (7/19 из игре), имао 15 скокова и седам асистенција, али је и промашио је свих пет шутева за три поена и у завршници направио је кораке након чега је ривал само оверио тријумф.

Монте Морис био је најефикаснији код Денвера са 22 поена, а Ерон Гордон је постигао 17.

На другој страни, Кол Ентони је предводио Орландо Меџик са 24 поена, осам скокова и седам асистенција.

Нагетси су доживели седми пораз у последњих осам утакмица и сада су 10. на табели Запада са учинком 10-11, док је Орландо 14. на Истоку са само пет тријумфа и чак 18 пораза.

У победи Даласа против Њу Орлеанса 139:107, Бобан Марјановић одиграо је 10 минута и забележио осам поена.

Алексеј Покушевски у поразу Оклахоме од Хјустона 114:110 за осам минута постигао је четири поена и два скока.

Резултати: Индијана - Атланта 111:114, Орландо - Денвер 108:103, Вашингтон - Минесота 115:107, Бостон - Филаделфија 88:87, Мајами - Кливленд 85:111,Њу Орлеанс - Далас 107:139, Оклахома - Хјустон 110:114, Милвоки - Шарлот 127:125, Лос Анђелес Клиперс - Сакраменто 115:124.