СЕХА: Опет пораз Новосађана

Рукометаши Војводине претрпели су очекивани пораз у Словачкој од веома квалитетне екипе Татрана, али далеко од тога да су се обрукали, штавише пружили су достојан отпор фавориту и боље одиграли завршницу сусрета.
Rukomet

Од почетка је доминирао домаћин, константно повећавао предност и већ у 20. минуту имао двоцифрену разлику у yепу (16:6). Новосађани су играли коректно, видео се помак и он је резултовао доброј завршници када су серијом 4:0 заостатак смањили на испод десет голова.

М. Р.

Татран – Војводина 35:26 (22:11)

ПРЕШОВ: Хала “Татран арена”, гледалаца: 400, судије: Гуско и Репкин (Белорусија). Седмерци: Татран 1(0), Војводина 6(5). Искључења: Татран 8 минута, Војводина 8 минута.

ТАТРАН: Цвитковић (6 одбрана, седмерац), Сарпатаки, Хрштка 5, Лапајне 1, Крок, Речицар, Криж, Урбан 8, Пекар, Чип 9, Вучко 5, Буторац 4, Касал 2, Цуприна, Чарапакин (5 одрана), Бабић.

ВОЈВОДИНА: Јандрић (7 осбрана), Бијелац, Чагаљ 1, Остојић 1, Јелић, Надовеза 3 (1), Јовановић 6 (3), Вучковић 3, Трифковић 2, Станковић 5, Николић 2, Радичевић, Бојанић, Гроздић 3 (1), Радовић, Јеремић.