ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА БАЧКА: Тиса - Младост (Т) 1:1 (0:0)

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца 180. Судија: М. Рауковић (Суботица). Стрелци: Миленковић у 90. за Тису, а Ћук у 82. минуту за Младост. Жути катрони: Атила Ђери (Тиса), Икрашев, Наумов, Кривокапић и Берић (Младост).

ТИСА: Трипковић 6, Батор 6, Атила Ђери 7, Н. Војводић 7. Тандари 7, Мандић 6 (Радуловић 7), Баштованов 7, Живковић 7, Миленковић 7, Плавшић 6 (Тачи -).
МЛАДОСТ: Д. Војводић 7, Икрашев 7 (Племић 7), Наумов 7, Кривокапић 7, Мрђа 7, Берић 7, Станков 6, Секулић 7, Ћук 7, Козомара 7, Васић 6.

Бедем гостију из Турије успешно је одолевао у Адорјану, а иако је домаћа екипа очекивала да ће лако доћи до читавог плена, мало је недостајало да гости направе изненађење. Гости су се у првом делу успешно бранили и из контри или шутевима из даљине покушавали да угрозе гол домаћина.
У 82.минуту лопту набачену из корнера са леве стране на дургој стативи спретно је дочекао и спровео у мрежу Ђуро Ћук, приредивши прави шок домаћинима.
У финишу екипа тренера Бранислава Булатовића је појачала темпо и успела да спаси бод у 90.минуту.
Горан  Живковић у трку ослободио чувара и на другој страни проиграо Душана Миленковића који је оштрим прецизним шутом погодио доњи десни угао противничког гола. Гол гостију висио је у ваздуху у надокнади времена.

М. Митровић

Јадран - Полет 2:1 (1:1)

ФЕКЕТИЋ: Игралиште поред Мотела, гледалаца 200, судија: Миловић (Врбас). Стрелци: Бојовић у 44. и Матковић у 79. за Јадран, а Манојловић у 27. минуту за Полет. Жути картони: Брацановић, Ђуровић и Мрваљевић (Јадран), а Живковић, И. Ракочевић и Суботић (Полет).
ЈАДРАН: Маровић, Балаћ (Абрамовић), Цветићанин (Гардашевић), Дурутовић, Матковић, Ђуровић, Брацановић, Бојовић, Кајго, Мартиновић (Шабан), Мрваљевић.
ПОЛЕТ: Живковић, И. Ракочевић, Кулић, Шеган, Добријевић, М. Ракочевић, Суботић, Максимовић (Зељак), Пурић, Манојловић, Давидовић ( Свркота).
У Фекетићу утакмица је до последњег минута била резултатски неизвесна. У 27. минуту Манојловић се нашао очи у очи са голманом Маровићем и није било тешко да га савлада. У 44. минуту лопта се од пречке одбила, а најбоље се снашао Бојовић који је изједначио резултат. У 79. минуту после корнера Матковић је са седам-осам метара погодио главом мрежу.

Д. Ренчар

Србобран - Суботица 2:3 (1:2)

СРБОБРАН: Игралиште у Шумици, гледалаца 150, судија: Николић (Ловћенац). Стрелци: Јовановић у 22. и Ђукановић у 51. за Србобран, а Бакир Никшић у 8. и 44. и Дрчелић у 74. минуту за Суботицу. Жути картони: Илић, Ђукановић, Косовић и Винковић (Србобран), а Војнић, Бењак (Суботица). Црвени картон: Вилотијевић (Србобран).
СРБОБРАН: Ристић, Докнић, Бјекић, Илић (Винковић), Ивановић, Вилотијевић, Косовић, Ђукановић, Марјанов (Маравић), Срданов, Јовановић.
СУБОТИЦА: Кумозец, Војнић, Танер Никшић, Масалушић, Иловац, Ђурановић, Вуков (Тиквицки), Мирков (Поповић), Бакир Никшић, Бењак, Ивић (Дрчелић).
Већ у 8. минуту Бакир Никшић савладао је голмана Ристића.
Домаћи су у 22. минуту голом Јовановића изједначили. Он је главом лобовао чувара мреже Давора Кумозеца. У 44. минуту сналажљиви Никшић је постигао свој други погодак.
После одмора фудбалери Србобрана имали су прилику да дођу до изједначења, то су успели у 51. минуту када је Ђукановић на исти начин главом лобовао голмана. До победе Суботичани су стигли у  74. минуту.

Д. Ренчар

Борац - Бачка 3:2 (2:1)

БАЧКИ ГРАЧАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: Мијатовић (Сомбор). Стрелци: Радаковић у 12. Агбаба у 24. и Илић у 87. за Борац, а Лазаревић у 10. и Рајић у 78. минуту за Бачку. Жути картони: Јокић, Жегарац, Агбаба (Борац).
БОРАЦ: Бабић 7, Јокић 7 (Ћук 7), Дивјак 8, Стојисављевић 7, Милошевић 8, Даутовић 7, Радаковић 8 (Петровић 7), Жегарац 8, Станић 7, Илић 8, Агбаба 8.
БАЧКА: Поштић 6, Трбовић 7, Вадаси 6, Томашковић 7, Дамјановић 8, Лазаревић 7 (Познић), Рајић 8, Мезеи 7, Ћеран 7, Проле 6 (Лукић 7), Симеуновић 7.
Грачани су освојили три бода борбеном и дисциплинованом игром. Овај сусрет одлучио је Илић у самом финишу утакмице. Гости су оставили врло добар утисак.

А. Чичић

Задругар - Младост (А) 4:3 (1:1)

СРПСКИ МИЛЕТИЋ: Игралиште Задругара, гледалаца 300, судија: Јекнић (Палић). Стрелци: Малеш у 43. Јовановић у 50. Стоиљковић у 54. и 59. за Задругар, а Бурсаћ у 25. (из пенала) и 90. и Рапајић у 66. минуту за Младос. Жути картони: Д. Вуковић, Кончар (Задругар), а К. Јововић, Бурсаћ, Чомић, Јано (Младост).
ЗАДРУГАР: Игњатовић 7, Јовановић 8, М. Вуковић 7, Славуљица 8, Радмановић 7, Кончар 7, Стоиљковић 8 (Станковић 7), Д. Вуковић 8, Станојковић 7, Малеш 8 (Милићевић), Бранковић 7 (Стевановић).
ОФК МЛАДОСТ: Ићитовић 6, Радаковић 7, Рапајић 7, Рађеновић 7, Кнежевић 7, Јано 8, Басарић 6 (Чомић 7), Бурсаћ 8, Ђумић 6 (Вујин 7), К. Јововић 6 (Узелац 7), А. Јововић 7.
У дуелу две одличне екипе домаћин је био бољи и заслужено је освојио бодове. Други део у потпуности је припао Задругарима када су постигли три поготка и победили врло добре госте.
Најбољи појединац сусрета је двоструки стрелац Стоиљковић.

А. Чичић

ЖАК - ОФК Оџаци 0:3 (0:1)

СОМБОР: Игралиште ЖАК-а, гледалаца 100, судија: Ракић (Апатин). Стрелци: Прелић у 20. Мушикић у 63. и Бабић у 75. минуту. Жути картони: Пешић, Сазданић, Видаковић, Лакић, Тимар (ЖАК), а Зец (ОФК Оyаци). Црвени картон: Богуновић (ЖАК).
ЖАК: Станковић, Пустајић (Радусин), Сазданић, Лакић, Цимеша, Јока (Жигић), Видаковић, Богуновић, Пешић, Ђукановић (Тимар), Вукас.
ОФК ОЏАЦИ: Кронић, Гостовић (Анђелковић), Прелић, Бабић, Поповић, Мушикић (Крстић), Радовић, Шеварац, Зец, Вујошевић, Ђуровић (Стојшић).
Пре годину дана сусрет истих екипа завршила се са 6:0 за домаће. Од тада снаге су се много измениле.
Гости овога пута били су убедљиво бољи и без проблема славили сигурну победу. ЖАК је остао бројчано слабији, али је тада резултат већ гласио 3:0 за лидера.

Ј. Д.

Препород - Таванкут 1:1 (1:0)

НОВИ ЖЕДНИК: Стадион Препорода, гледалаца 200, судија: Тановић (Суботица). Стрелци: Копоња у 6. за Препород, а Пољаковић у 72. минуту за Таванкут. Жути картони: У. Ковач (Препород), а Руски, Хуберт (Таванкут). Црвени картон: Н. Грбић (Препород), а Вуковић (Таванкут).
ПРЕПОРОД: Јокић 7, Зец 7, Поповић 7, Јагодић 7, Вуковић 7, М. Ковач 7, Копоња 8, Јарић 7, Ждрња 7, Јурчек 7, У. Ковач 7.
ТАВАНКУТ: Вуковић 7, Г. Скендеровић 7, Шарчевић 7, Руски 7, Михаљевић 7, Брчић 7, Хуберт 7, Ковачев 7 (Бабијанић), Пољаковић 8, Гашпар 7 (Шимић 6), Н. Скендеровић 6.
У локалном дербију утакмица је завршена без победника. Домаћи су имали шансу већ у 3. минуту када је Угљеша Ковач са осам метара оштро шутирао а голман Вуковић био на месту. Неколико минута касније десно крило Стеван Копоња прошао је по средини терена и  са 18 метара погодио  леви угао.
До краја првог полувремена домаћи су имали неколико шанси , али је голман Вуковић био на месту.
У наставку утакмице оба тима су кренула на све или ништа. У 70. минуту Хуберт је извео слободан ударац са 25 метара али голман Јокић се није дао изненадити.
Гости су изједначили у 72. минуту. Пољаковић је и искоса са 16 метара погодио мрежу.