Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

A OTRVO KRK NI KRIVO NI DUŽNO...

DVA SVETA RAZLIČITA Bogatašica se pohvalila da je za 4 dana na hrvatskom primorju potrošila 4.000 evra, odgovorili joj da je ZA TE PARE MOGLA ČETIRI PUTA DA LETUJE

09.07.2025. 17:52 18:05
Piše:
Izvor:
Telegraf.rs
d
Foto: Pixabay.com

Hrvatsko primorje važi za jednu od najlepših destinacija na Jadranu - krase ga kristalno čisto more, prelepe plaže, šarmantni gradići sa uskim ulicama i bogata kulturna baština.

Svake godine privlači milione turista pa i iz Srbije. Istini na volju, cene nisu pristupačne, ali to tako obično i biva na primorju.

Turistkinja iz Srbije, Sandra Stanojević je na svom TikTok nalogu podelila svoju priču kako se provela na odmoru na ostrvu Krk, zajedno sa suprugom. Ostala je oduševljena prirodom i okolinom, ali je rekla da je odmor platila nešto skuplje nego što je očekivala.

- Bili smo na Krku četiri dana i potrošili smo 4.000 evra. Aranžmanom smo bili potpuno oduševljeni, a ostrvo je tako simpatično i slatko da smo morali da rezervišemo i ostanemo još pet dana. Ako i vi želite da posetite ovo ostrvo, od mene imate tople preporuke - rekla je Sandra Stanojević u video-snimku na TikToku.

Iako je turistkinja tih potrošenih 4.000 evra opisala kao "samo", mnogi su joj u komentarima rekli da je to previše novca za tako malo dana i da ih je neko "dobro odrao". Mnogi su tvrdili da ta cena nije realna da je čak, prema njihovim rečima, nemoguće ni naći smeštaj za toliko novca.

@sandrastanojevic8

Tople preporuke! 💫💫💫💫

♬ Theme (From 'a Summer Place') - Percy Faith

"4.000 evra za 4 dana? Pa s tim možeš da platiš dva letovanja zajedno s gorivom i putarinom", "Žao mi je, ali neko vas je odrao", "Za 1.000 evra sam posetila Zanzibar", "U Meksiko možeš da odeš na 14 dana za 4.000 evra", "Lažeš, ja živim na Krku i ne postoji tako skupo noćenje" ... bili su samo neki od komentara.

Šta vi mislite o tome?

(Telegraf.rs)

 

Izvor:
Telegraf.rs
Piše:
Pošaljite komentar