Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Sutra žreb za Vojvođanske lige

09.06.2025. 15:05 15:07
Piše:
Izvor:
Dnevnik
fudbal lopta pehar PIX
Foto: Pixabay.com

U prostorijama Fudbalskog saveza Vojvodine u utorak će biti održan žreb za baraž utakmice i popunu Republičke lige grupa Vojvodina i sve tri grupe VFL-a.. U žrebu za Republičku ligu učestvuju sva tri drugoplasirana tima i najbolji trećeplasirani tim iz sve tri grupe. Učesnici su: Tisa (A)(VFL Sever), Mladost (BJ) (VFL Jug) i Begej (Ž)(VFL Istok), dok je najbolji trećeplani tim Veternik (VFL Jug).

Za Vojvođanske fudbalske lige na žrebu učestvuje šest drugoplasiranih timova sa Područja Subotice, Sombora, Novog Sada, Sremske Mitrovice, Zrenjanina i Pančeva koji će kroz dve utakmice baraža pokušati da izbore status vojvođanskog ligaša za narednu takmičarsku sezonu.

Žreb za Republičku ligu grupa Vojvodina se održava u 11 časova, dok će sat vremena kasnije biti organizovano žrebanje za sve tri grupe Vojvođanskih fudbalskih liga. 

S. Jovin

Izvor:
Dnevnik
Piše:
Pošaljite komentar