Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

"DOĐITE NA KRIT, OBEZBEĐEN JE PUT, SMEŠTAJ I HRANA" Jelena pozvala da se ljudi jave, a ovo je razlog

03.07.2025. 10:12 10:30
Piše:
Izvor:
Blic.rs
krit
Foto: Pixabay.com/ ilustracija

Jelena dugi niz godina živi u Grčkoj, u mestu Hanja na Kritu, a poslednjih godina pridružila joj se mama koja je napunila 80 godina.

Međutim, kako radi u turizmu, ova Srpkinja ne može dovoljno vremena da posveti svojoj majci, te ona često ostaje sama. Upravo zbog toga mami bi dobro došlo društvo.

"Živim dugo u Grčkoj, Krit i poslednjih godina mi se pridružila mama (80). Kako radim u turizmu, ona svoje dane provodi sama. Bilo bi sjajno kada bi nam se pridružila neka gospođa koja voli more, recimo u svojstvu družbenice i provela leto kod nas. Za razgovor, šetnju, poneku igricu, odlazak na plažu, najbliža je dva do tri minuta od kuće, uz slobodno vreme pre i popodne. Obezbeđen je put, hrana, smeštaj i još toga", navodi se u oglasu u popularnoj Fejsbuk grupi "Grčka info".

Ubrzo je ispod objave osvanulo pregršt komentara, a osim reči hvale bilo je i dosta ponuda.

"Kako je ovo divna i dirljiva objava" , "Sjajna ste ćerka", "Bravo, tako se čuva roditelj", bili su samo neki od komentara.

Jelena si oglasila sa lepim vestima, javilo joj se dosta ljudi, toliko da ne može da postigne svima da odgovori i odluči se za adekvatnu osobu za njenu mamu.

"Stiglo mi je puno poruka, sporadično sam na neke odgovorila, ali za konkretne odgovore i kontakte će mi trebati malo više vremena. Priroda mog posla je takva da nekad ni nemam internet, a radim ceo dan, tako da sve molim za malo strpljenja", napisala je Jelena.

Izvor:
Blic.rs
Piše:
Pošaljite komentar
I SRPSKI TURISTI U GRČKOJ DOBILI PORUKU NA TELEFONE! Divlja požar na Sitoniji, ljudi pozvani da se evakuišu!

I SRPSKI TURISTI U GRČKOJ DOBILI PORUKU NA TELEFONE! Divlja požar na Sitoniji, ljudi pozvani da se evakuišu!

02.07.2025. 16:00 16:15