KAKO JE PREŽIVEO ŽENIN BES? Zaboravio je na benzinskoj stanici, evo posle koliko pređenih kilometara se setio
Putovali satima a da nisu primetili da je mama ostala na pumpi!
Žandarmerija je opisala je ovaj događaj kao jedan od najneobičnijih slučajeva sa kojima su se ikada susreli.
Sve se dogodilo u ranim jutarnjim satima 5. jula, kada je muškarac, star oko 60 godina, sa suprugom (62) i ćerkom (22), zaustavio automobil na benzinskoj stanici u mestu Pampru, u centralnoj Francuskoj, kako bi natočio gorivo.
Bilo je oko četiri ujutru. Supruga je otišla do toaleta, a muškarac i ćerka – verovali ili ne – nisu ni primetili da se nije vratila u automobil. Nastavili su put bez nje.
Tek u 8.30, nakon što su prešli više od 300 kilometara i bili blizu granice sa Španijom, vozač je shvatio da mu nedostaje jedan putnik – supruga! U panici je pozvao žandarmeriju u Labujeu, ali nije znao ni na kojoj je tačno pumpi ostavio ženu.
Na sreću, uz pomoć lociranja mobilnog telefona, policajci su brzo otkrili gde se nalazi – na istoj onoj benzinskoj stanici gde ju je i zaboravio. Žena je bila živa, zdrava i, kako prenose francuski mediji, „blago iznervirana“.
Muž se zatim pokunjeno vratio svih 300 kilometara da „pokupi“ ono što je greškom ostavio – svoju zakonitu suprugu. Pre nego što su nastavili put ka Maroku, žena je navodno rekla samo:
– Sledeći put pravimo raspored sedenja u kolima, da znam da sam uopšte pozvana!
Francuska žandarmerija je slučaj zaključila uz osmeh, a porodici poželela – srećan put i da ih ubuduće bude troje i na broju i na spisku!