Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

NOVE VESTI IZ BOLNICE! Halid Bešlić iznenadio sve - LEKARI ga možda puštaju kući, a on… počeo da peva sestrama!

12.09.2025. 20:57 21:04
Piše:
Izvor:
Mondo
да
Foto: youtube prinstcrin/HYPE TV

Menadžer Halida Bešlića podelio lepe vesti vezane za pevačevo zdravstveno stanje

Pevač Halid Bešlić krajem avgusta otkazao je niz koncerata i hitno je hospitalizovan, što je zabrinulo brojne obožavaoce. Sada je njegov menadžer Damir Ramljak za InMagazin otkrio kakvo je trenutno pevačevo stanje.

"Ide nabolje, on ima puno nade, imamo i mi, tako da doktori planiraju da ga puste malo kući. Dobro je reagovao na ovu terapiju koju su mu sada dali u bolnici. Čak imaju nameru da ga puste da ode malo kući, da se odmori od bolnice, pa će dalje doktori videti šta i kako, ali kako sada stvari stoje – ide nabolje", rekao je Ramljak i otkrio:

"On je pozitivan, čak i peva u bolnici, kad neka sestra naiđe i kaže: ‘Molim vas, Halide, otpevajte nešto’, Halid joj otpeva. Tako da je on pun nade, a onda smo i mi puni nade".

Izvor:
Mondo
Piše:
Pošaljite komentar