Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

”NOVI PRIMER IZLIVA NASILJA” Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković najoštrije osudila napad na Sandru Božić

01.10.2025. 16:28 16:31
Piše:
Izvor:
Dnevnik/Pokrajinska vlada
Foto: Pokrajinska vlada

Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković najoštrije je osudila brutalan fizički napad na potpredsednicu Pokrajinske vlade i članicu Predsedništva Srpske napredne stranke Sandru Božić, koji se danas dogodio u beogradskom naselju Voždovac.

Prema dostupnim informacijama, Božićevu je u saobraćaju, nakon što ju je uočila, prvo motorom udarila osoba ženskog pola, a potom je kroz prozor čupala za kosu i grebala po licu.

„Novi primer izliva nasilja blokadera pomera sve postojeće granice. Sada su i žene počele da napadaju i zlostavljaju druge žene. Ovakvi besprizorni činovi divljaštva zaslužuju najstrože kazne i verujem da će policija i nadležno tužilaštvo što pre procesuirati počinioca“, navela je Maja Gojković.

Ona je dodala da je ovaj napad još jedan pokazatelj nemoći onih čiji je nasilan pokušaj smene vlasti na ulici odavno propao.

Predsednica Gojković je dodala da Sandra Božić uživa punu podršku Pokrajinske vlade i izrazila nadu u njen brz oporavak.

Izvor:
Dnevnik/Pokrajinska vlada
Piše:
Pošaljite komentar