U DOMOVIMA ZDRAVLJA USKORO I TREĆA SMENA Lončar: Cilj je da građani brže dobiju pomoć
30.10.2025.
11:33
11:46
Komentari (0)
BEOGRAD: Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas da će u domovima zdravlja biti uvedene noćne smene sa ciljem da se smanje gužve i čekanja u urgentnim centrima, a da građani brže dobiju adekvatnu lekarsku pomoć.