Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković posetila je danas Zoološki vrt na Paliću i tom prilikom održala radni sastanak sa direktorkom Sonjom Mandić povodom aktuelne situacije i zlonamernih navoda koji su se poslednjih dana pojavili u javnosti u vezi sa stanjem životinja u toj ustanovi.