Naoružani noževima, uleteli u restoran! JOŠ JEDNA ORUŽANA PLJAČKA U BEOGRADU Lopovi odneli pare iz kase
16.01.2026.
22:20
22:24
Komentari (0)
Večeras oko 21 čas došlo je do oružane pljačke u poznatom restoranu u Ulici Svetog Nikole na Zvezdari.
Na licu mesta intervenisala je policija.
Prema nezvaničnim informacijama, moguće je da su ista lica večeras učestvovala i u pljački u Ruzveltovoj ulici.
Dva napadača, kako navode svedoci, bila su naoružana noževima. Odneli su boks cigara i deo novca iz kase. Radnica restorana bila je uplašena, ali povređenih nije bilo, javlja Blic.
Za sada nema informacija o hapšenju lopova.