Наоружани ножевима, улетели у ресторан! ЈОШ ЈЕДНА ОРУЖАНА ПЉАЧКА У БЕОГРАДУ Лопови однели паре из касе
16.01.2026.
22:20
22:24
Коментари (0)
Вечерас око 21 час дошло је до оружане пљачке у познатом ресторану у Улици Светог Николе на Звездари.
На лицу места интервенисала је полиција.
Према незваничним информацијама, могуће је да су иста лица вечерас учествовала и у пљачки у Рузвелтовој улици.
Два нападача, како наводе сведоци, била су наоружана ножевима. Однели су бокс цигара и део новца из касе. Радница ресторана била је уплашена, али повређених није било, јавља Блиц.
За сада нема информација о хапшењу лопова.