Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови Хамилтон победио у трци за Велику награду Саудијске Арaбије
Возач Мерцедеса Луис Хамилтон победио је вечерас у трци за Велику награду Саудијске Арабије у шампионату Формуле 1, која је вожене на улицама Џеде.
Спорт / Остали спортови Одржана академија поводом 85 година Соколског дома и промоција фото-монографије
Свечана академија поводом 85 година Соколског дома и промоција другог издања Фото-монографије одржана је у великој сали Позоришта младих у Соколском дому, уз пригодан програм и филм у којем смо се сви подсетили шта Соколски дом и Соколско друштво значи за Нови  Сад генерацијама.
Спорт / Остали спортови Репрезентативке Србије  у самбоу на пријему у градској кући
Поводом успеха постигнутих на овогодишњим светским и европским сениорским и јуниорским првенствима, члан Градског већа за спорт и омладину Огњен Цвјетићанин примио је, у Градској кући представнике Самбо савеза Србије.
Спорт / Остали спортови Свечана академија поводом 85 година Соколског дома одржаће се 1. децембра
Соколско друштво Војводина успело је, од оснивања 1905. године до данас, да очува принципе Соколског гимнастичког система, насталог у другој половини 19. века.
Спорт / Остали спортови СТК Нови Сад домаћин друге фазе Купа Европе
Након што су освојиле треће место у Б групи Лиге шампиона у француском Мецу, стонотенисерке Новог Сада настављају свој европски пут у оквиру друге фазе Купа Европе.
Спорт / Остали спортови Интервју, Драган Марковић: Година успеха олимпијаца и параолимпијаца
На редновној седници Управног одбора Стрељачког савеза Србије продужен је мандат Драгану Марковићу, као спортском директору на следећи олимпијски циклус, као и досадашњем генералном секретару Ненаду Патковићу на пет година.
Спорт / Остали спортови Седам злата за Србију
Кадетско, јуниорско и млађе сениорско Првенство Балкана у каратеу оџано је током викенда у Ријеци, на коме је наступило 777 такмичара из 13 земаља.
Спорт / Остали спортови Преминуо Френк Вилијамс, легенда Формуле 1
ЛОНДОН: Оснивач и бивши директор екипе Вилијамс рејсинг која се такмичи у шампионату Формуле 1, Франк Вилијамс, преминуо је данас у 79. години, саопштила је британска екипа.
Спорт / Остали спортови Формула 1 на Каталуњи до 2026. године
БАРСЕЛОНА: Трка за Велику награду Шпаније на стази Каталуња остаће у календару до 2026. године, саопштено је из Формуле 1.
Спорт / Остали спортови Риверу титула у Аргентини после седам година
БУЕНОС АЈРЕС: Фудбалери Ривер Плате победом против Расинга (4:0) три кола пре краја првенства освојили су титулу првака Аргентине.
Спорт / Остали спортови Српске теквондисткиње без успеха првог дана СП
РИЈАД: Теквондисткиње Србије Теодора Јовић и Нађа Савковић првог дана такмичења завршиле су наступ на Светском првенству за жене у Саудијској Арабији.
Спорт / Остали спортови Свечано отворен атлетски тренажни стадион на Бањици
БЕОГРАД:Најмодернији атлетски тренажни стадион, са новом тартан стазом и осветљењем, отворен је данас у Београду.
Спорт / Остали спортови Вилагош друга у избору за најбољег младог спортисту Европе
БЕОГРАД: Српска атлетичарка, светска јуниорска шампионка у бацању копља, Адриана Вилагош освојила друго место у избору за најбољег младог спортисту Европе.
Спорт / Остали спортови Почиње Светско првенство у теквондоу за жене
РИЈАД: Прво отворено Светско првенство за жене у теквондоу почиње сутра, а домаћин је главни град Саудијске Арабије Ријад.
Спорт / Остали спортови Баста угостио каратисту Срђана Марића
НОВИ САД: Покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста угостио је данас репрезентативца Србије у каратеу Срђана Марића из зрењанинског Карате клуба "Банатски цвет“, који је на првенству Европе у традиционалном каратеу (ЕТКФ) освојио златну медаљу.
Спорт / Остали спортови Каратисти Србије освојили сребро на СП у Дубаију
ДУБАИ: Мушка карате репрезентација Србије освојила је сребну медаљу на Светском превенству у Дубаију, пошто је у финалу изгубила од Италије 3:0.
Спорт / Остали спортови Хамилтон победио у трци за Велику награду Катара
ДОХА: Возач Мерцедеса Луис Хамилтон победио је у трци за Велику награду Катара, први пут одржаној у историји шампионата Формуле 1 на стази "Лосаил".
Спорт / Остали спортови Џудисти и џудисткиње Звезде поново шампиони Србије
БЕОГРАД: Џудисти и џудисткиње Црвене звезде одбранили су титуле првака Србије на шампионату које је одржано у Београду.
Спорт / Остали спортови Удовичић: Рекордним улагањима постављамо нове стандарде
БЕОГРАД: Министар омладине и спорта Вања Удовичић обишао је данас финалне радове на Мултифункционалној дворани у Београду.
Спорт / Остали спортови ИХЛ хокејашка лига: Воша ухватила залет
После победа против Младости и до тада непораженог Сиска, хокејаши  Војводина су наставили са добрим партијама, и надиграли Загреб у осмом колу ИХЛ лиге.