Спорт - Одбојка

Спорт / Одбојка Куп Србије: Шампион у полуфиналу
У другој утакмици Купа Србије Војводина НС семе савладала је Спартак Љиг са 3:0 (25:17, 25:13, 27:25) и пласирала се у полуфинале.
Спорт / Одбојка Куп Србије: Новосађани бољи од Љижана
У првој утакмици Купа Србије одбојкаши Војводине НС семе савладали су Спартак из Љига са 0:3 (23:25, 19:25, 19:25) у сетовима.
Спорт / Одбојка Четвртфинала одбојкашког Купа Србије: Воша два пута дочекује Љижане
Оба меча четвртфинала 54. Купа Србије између одбојкаша Војводине НС семе и Спартака из Љига одиграће се у Новом Саду.
Спорт / Одбојка ФИВБ објавио ранг-листе: Српске одбојкашице на врху света
Светска одбојкашка федерација, ФИВБ, објавила је ранг-листе националних селекција у обе конкуренције.
Спорт / Одбојка Ваљевци лак залогај за одбојкаше Војводине
Одбојкаши Војводине НС семе наставили су победнички низ у домаћем шампионату те први део сезоне у Суперлиги завршили на лидерској позицији. Максималним резултатом су црвено-бели савладали новајлију у лиги из Ваљева, недозволивши противнику да прикаже ни делић добрих игара које демонстрира у досадашњем делу шампионата.
Спорт / Одбојка Војводина НС семе дочекује Ва 014 (18)
Нису успели одбојкаши Војводине НС семе да се пласирају у групну фазу Лиге шампиона, у двомечу трећег кола квалификација савладао их је француски Шомон те их тако спровео у Куп ЦЕВ, али немају много времена Новосађани за слегање утисака јер их већ данас очекује изазов у домаћем шампионату.
Спорт / Одбојка ОК Војводина НС семе: Французи опет непремостива препрека
Другу годину заредом одбојкаши Војводине НС семе стали су на последњој препреци за улазак у групну фазу Лиге шампиона.
Photo
Спорт / Одбојка Квалификације за ЛШ: Шомон освојио сва три сета, без пролаза за Војводину
НОВИ САД: Одбојкаши Војводине нису успели да се пласирају у групну фазу Лиге шампиона јер су у малој сали Спенса изгубили од француске екипе Шомон резултатом 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)
Спорт / Одбојка Квалификацијe ЛШ: Војводина НС семе дочекује Шомон (20)
Пред одбојкашима Војводине НС семе је одлучујућа утакмица за пласман у групну фазу Лиге шампиона.
Спорт / Одбојка Суперлига: Победа Војводине у Пазови
У осмом колу Суперлиге Србије одбојкаши Војводине савладали су Јединство из Старе Пазове 1:3 (25:16, 17:25, 23:25, 23:25)
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине после пораза од Шомона тежим путем до елите
Максимални пораз од Шомона у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона довео је одбојкаше Војводине НС семе у ситуацију да ће до проласка у групну фазу елитног такмичења морати тежим путем.
Спорт / Одбојка Квалификацијe ЛШ: Французи бољи у Ремсу
Одбојкаши Војводине НС семе претрпели су максимални пораз у првом мечу треће рунде квалификација за Лигу шампиона у Ремсу од Шомона.
Спорт / Одбојка Квалификације ЛШ: Шомон-Војводина 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) (фото)
У трећем колу Квалификација за Лигу шампиона новосадска Војводина поражена је од француског Шомона 3:0 (25:22, 25:16, 25:23).
Photo
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине стигли у Француску где их сутра чека Шомон
Одбојкаши Војводине стигли су данас у Француску где сутра увече играју прву утакмицу трећег кола квалификација за Лигу шампиона против домаћег Шомона.
Спорт / Одбојка Жреб за одбојкашку ЛШ: Воша потенцијално у групи са  Зенитом
Одбојкаши Војводине НС семе већ у среду играће први меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона са француским Шомоном, реванш је седам дана касније, а ако успешно пређу и задњу препреку и уђу у групну фазу, тамо их очекују руски Зенит из Санкт Петерсбурга, немачки Фридрихсхафен и словеначки АВХ волеј Блед.
Спорт / Одбојка Бошковић и Терзић најбољи у Европи 2018.
БУДИМПЕШТА: Репрезентативка Србије Тијана Босковић и селектор селекције Србије Зоран Терзић проглашени су за најбоље у Европи за ову годину у избору Европске одбојкашке федерације (ЦЕВ).
Спорт / Одбојка Иван Миљковић због нових пословних изазова напушта ОСС
Одбојкашки савез Србије обавестио је јавност да бивши успешни одбојкаш Иван Миљковић није више први потпредседник ОСС.
Спорт / Одбојка Новосађанима последња препрека француски Шомон (фото)
Са две победе (3:2 и 3:0) одбојкаши Војводине НС семе прескочили су бугарски Нефтохимик у другом колу квалификација за Лигу шампиона и да би ушли у групну фазу најеминентнијег клупског такмичења на Старом континенту мораће да савладају  и француски Шомон.
Спорт / Одбојка Зоран Гајић писао Вучићу: Хвала Вам на помоћи од великог значаја
БЕОГРАД: Први човек Одбојкашког савеза Србије Зоран Гајић послао је данас писмо председнику Србије Александру Вучићу и захвалио му се на новчаној помоћи Савезу како би се исплатила дуговања.
Спорт / Одбојка Квалификације за ЛШ: Одбојкаши Војводине декласирали Нефтохимик
Војводина НС семе - Нефтохимик 3:0 (25:17. 25:22, 25:22). Као и прошле сезоне одбојкаши Војводине НС семе играће у 3. колу квалификација за Лигу шампиона.