Спорт - Кошарка

Video
Спорт / Кошарка НБА: Клиперси испустили „плус 22“, Срби опет без шансе
ВАШИНГТОН: Кошаркаши ЛА Клиперса поражени су на гостовању Вашингтону у НБА лиги 125:118, и то након што су прву четвртину добили са 22 разлике (40:18).
Спорт / Кошарка Трећи пораз у низу Звезде, Андора славила
АНДОРА ЛА ВЕЉА: Кошаркаши Црвене звезде изгубили су на гостовању Андори 91:80 (25:20, 21:27, 25:15, 20:18) у 8. колу А групе Еврокупа.
Спорт / Кошарка Тринкијери пред Валенсију: Важан, тежак и занимљив меч
БЕОГРАД: Тренер кошаркаша Партизана Андреа Тринкијери изјавио је да је меч против Валенсије у Еврокупу посебан због повезаности два клуба.
Video
Спорт / Кошарка НБА: Јокић 20, Богдановић 16, Бјелица 12, Марјановић 12
ВАШИНГТОН: Српски кошаркаш Никола Јокић постигао је 20 поена у поразу Денвера у Милвокију 104:98, Богдан Богдановић и Немања Бјелица били такође “двоцифрени” у победи Сакрамента над Оклахомом 117:113, као и Бобан Марјановић у тријумфу Лос Анђелес Клиперса против Атланте 127:119 у НБА лиги.
Спорт / Кошарка Ђорђевић објавио списак за дуеле са Израелом и Грчком у квалификацијама за СП
Селектор Србије Александар Ђорђевић објавио је списак 16 играча за А репрезентацију за такмичење у петом "прозору" квалификација за Светско првенство 2019.
Video
Спорт / Кошарка НБА лига: Леброн убацио 51 поен
Лос Анђелес Лејкерси победили су Мајами Хит 113:97, а Леброн Џејмс је убацио 51 поен против бившег тима.
Спорт / Кошарка Томић: На победу у Андори, не гледамо кош разлику
БЕОГРАД: Кошаркаши Црвене звезде отпутовали су у Андору где ће покушати да прекину мини серију од два пораза у Еврокупу и тријумфом направе велики корак према пласману у другу фазу.
Спорт / Кошарка Аба: Будућност надиграла Партизан
Кошаркаши Будућности савладали су екипу Партизана резултатом 75:71 (26:16, 14:14, 14:22, 21:19), у осмом колу АБА лиге.
Спорт / Кошарка Порази Срба у НБА, Јокић близу трипл-дабла
ВАШИНГТОН:  Протекле ноћи играли су тимови свих петорице српских кошаркаша у НБА лиги, Никола Јокић је дао 25 поена у поразу Денвера, Богдан Богдановић 14 и Немања Бјелица два у поразу Сакрамента, док Милош Теодосић и Бобан Марјановић опет нису добили ни минут у неуспеху Лос Анђелес Клиперса.
Спорт / Кошарка Аба лига: Звезда разбила Баране
Кошаркаши Црвене звезде победили су Морнар са 104:71 (23:16, 27:16, 25:27, 29:12) у осмом колу АБА лиге.
Спорт / Кошарка НБА: Пораз Сакрамента, Богдановић 12, Бјелица осам поена
МЕМФИС:  Кошаркаши Сакрамента поражени су на гостовању Мемфису 112:104 у наставку НБА лиге.
Спорт / Кошарка Томић: Очекујем да екипа реагује после пораза од Монака
БЕОГРАД: Тренер кошаркаша Црвене звезде Милан Томић изјавио је данас да у мечу АБА лиге против Морнара очекује да екипа реагује након пораза од Монака у Еврокупу.
Спорт / Кошарка НБА: Тео и Боби без минута, Јокић одличан у победи (видео)
У наставку НБА лиге, ноћи између четвртка и петка одигране су три утакмице. Милош Теодосић и Бобан Марјановић, нажалост, нису имали минутажу у победи клиперса док је Никола Јокић поново био запажен у победи Денвера.
Спорт / Кошарка Пековић опростио потраживања Партизану
БЕОГРАД: Бивши кошаркаш и председник Партизана Никола Пековић опростио је сва потраживања клуба према њему.
Спорт / Кошарка Берон после Монака: Тек је почетак сезоне
БЕОГРАД: Кошаркаш Црвене звезде Били Берон каже да нема места паници после убедљивог пораза од Монака (91:75) у Еврокупу, посебно што је сезона на почетку.
Спорт / Кошарка НБА: Леброн Џејмс водио Лејкерсе до осме победе (видео)
У ноћи између среде и четвртка одиграно је 11 утакмица НБА лиге. Српских кошаркаша није било не терену.
Спорт / Кошарка Еврокуп: Тежак пораз кошаркаша Звезде од Монака
БЕОГРАД:  Кошаркаши Црвене звезде поражени су вечерас од Монака у Београду 91:75 (29:29, 15:16, 32:17, 15:13) у утакмици 7. кола А групе Еврокупа.
Спорт / Кошарка Еврокуп: Пораз Партизана од Зенита у Санкт Петербургу
​​​​​​​Кошаркаши Партизана поражени су у мечу 7. Кола Ц групе Еврокупа од Зенита 75:71, у Санкт Петербургу.
Спорт / Кошарка НБА: Пораз Денвера од Хјустона, Јокић одличан (видео)
У наставку НБА лиге у ноћи између уторка и среде одигране су три утакмице.
Спорт / Кошарка Партизан без повређеног Загорца против Зенита
БЕОГРАД: Најбољи кошаркаш Партизана Раде Загорац због повреде носа није отпутовао у Санкт Петербург на утакмицу против Зенита у 7. колу Еврокупа.