Спорт

Спорт / Одбојка Одбојкаши Воше преко Сремаца до пол позиције
Одбојкаши Војводине НС семе испустили су први сет, а потом добили наредна три и забележили петнаесту победу у Лиги која им је осигурала челну позицију за Мини лигу.
Спорт / Рукомет СП Данаска Немачка: Србија сломила отпор Бахреина у последњим минутима
Рукометаши Србије бориће се за 17. место на Светском првенству, чији је заједнички домаћин Данска и Немачка. Изабраници Ненада Перуничића теже него што се очекивало савладали су Бахреин 32:27.
Спорт / Кошарка АБА лига: Звезда лако са ФМП за савршен скор
Кошаркаши Црвене звезде победили су ФМП са 79:62 у 16. колу АБА лиге.
Спорт / Кошарка АБА лига: Партизан после продужетака савладао Задар
Кошаркаши Партизана победили су Задар после продужетка са 97:92 у 16. колу АБА лиге. Тако су црно-бели после веома узбудљиве утакмице успели да се реванширају противнику за пораз у Београду.
Спорт / Фудбал Премијер лига: Седам голова на Енфилду
Фудбалери Ливерпула победили су Кристал Палас са 4:3 у 23. колу Премијер лиге.
Спорт / Фудбал Бундес лига: Нови гол Јовића
Спорт / Ватерполо Регионална А2 лига за ватерполисте: Воша у плеј офу
Спорт / Кошарка Женска кошаркашка лига Србије: Важна победа Новосађанки
Спорт / Остали спортови Мик Шумахер потписао за Ферари
Спорт / Фудбал Никола Гајић за победу Воше у тренинг мечу против Бачке
Спорт / Остали спортови In memoriam: Дејан Кукин (1954-2019)
Спорт / Фудбал Фудбалери новосадског Пролетера тренирали на свом стадиону
Спорт / Фудбал ЧСК Пивара се припрема за наставак првенства
Спорт / Фудбал У малом севернобанатском месту Подлокању деценијама егзистира ФК Хајдук
Спорт / Фудбал Арнаутовић дефинитивно не иде у Кину
Кошаркашице 021 извојевале су у дерби утакмици 16. кола Прве женске лиге Србије, изузетно вредну победу која их оставља у доброј позицији да се на крају нађу међу прве четири првопласиране екипе.
Спорт / Кошарка Потпредседник КСС Игор Ракочевић посетио Кошаркашки клуб Хајдук Кула
Video
Спорт / Кошарка НБА: Пораз Клиперса од шампиона, Марјановић без учинка
Спорт / Кошарка Апић потписао за Локомотиву
Спорт / Кошарка Тринкијери: Задар нас разбио у Београду, биће и сада тешко
Није било дилеме око имена победника у мечу 10. кола Регионалне А2 лиге између ватерполиста Војводине и Катара.
Спорт / Ватерполо Партизан: Без родитеља на трибинама, поступак против тренера
Спорт / Ватерполо Регионална лига: Рутинска победа Воше
Спорт / Ватерполо Ватерполисти Војводине у Ваљеву
Спорт / Ватерполо Лига шампиона за ватерполисте: Пораз Звезде од Ференцвароша
Спорт / Ватерполо Звезда за прву победу; Митровић: Лепо је доћи кући на Божић
Спорт / Ватерполо Златни олимпијци и бивши играчи помажу Ватерполо клубу Војводина
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине НС семе победом вратили бољу атмосферу у своје редове
Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије на ЕП против Белгије и Немачке
Спорт / Одбојка Војводина НС семе убедљива против Новог Пазара
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине дочекују Нови Пазар: Нема панике после пораза
Спорт / Одбојка Српски одбојкаши у првом шеширу жреба за ЕП
Спорт / Одбојка Војвођански одбојкашки дерби припао Суботичанима: Шампион без решења
Спорт / Рукомет СП ДАНСКА НЕМАЧКА Перуничић: У скорије време бићемо конкурентни свима
Спорт / Рукомет СП ДАНСКА НЕМАЧКА Србија против Бахреина (18.00)
Спорт / Рукомет Перуничић: Прихватам критике, овај резултат је неуспех
Спорт / Рукомет СП Данска Немачка, Јордовић: Ако желиш да напредујеш, мораш да играш против бољих од себе
Спорт / Рукомет СП ДАНСКА НЕМАЧКА Убедљив пораз Србије од домаћина
Спорт / Рукомет СП ДАНСКА НЕМАЧКА Бразил победио Кореју, Србија без шансе
Спорт / Тенис Крајиновић без осмине финала АО, преокрет Ћорића
МЕЛБУРН: Српски тенисер Филип Крајиновић није успео да се пласира у осмину финала Аустралијан опена, пошто је поражен од Хрвата Борне Ћорића са 2:6, 6:3, 6:4, 6:3.
Спорт / Тенис Ђоковић преко Шаповалова у четврто коло АО
Спорт / Тенис Њујорк Тајмс опширно о Новаку Ђоковићу
Спорт / Тенис АО: Чилић преокренуо 0:2 и победио Вердаска
Спорт / Тенис Мареј иде на нову операцију, отказао наступ у Марсељу
Спорт / Тенис Мелбурн добија нову шампионку, Шарапова избацила Вознијацки
Спорт / Тенис Шести дан АО: Ђоковић у зору, Крајиновић на Ћорића
Спорт / Шах У Смедеревској Паланци одржан четврти Шоћин меморијал: Победник Никола Седлак
У Смедеревској Паланци је одржан традиционални, 4. меморијал Слободана Шоће Мартиновића, веома јак брзопотезни турнир у част једног од најбољих брзопотезних играча бивше Југославије, тренера и селектора репрезентације, који је преминуо 2015. године.
Спорт / Шах Анализиране партије: Лекција из Аљехиновке
Спорт / Шах Јануарски шаховски фестивал у Новом Саду: Серија јаких међународних турнира
Спорт / Шах Почело аматерско првенство Новог Сада: Младост против искуства
Спорт / Шах У Бачкој Паланци 26. јануара Светосавски турнир
Спорт / Шах Одржано Првенство Новосадског универзитета за 2018. годину
Спорт / Шах У Новом Саду завршен 26. Војвођански шаховски фестивал младих
БЕРЛИН: Мик Шумахер, син рекордног шампиона у Формули 1 Михаела Шумахера, добио је уговор за омладинску академију возач Ферарија.
Спорт / Остали спортови Млади хокејаши Србије савладали и Белгију
Спорт / Остали спортови БС Русије гради Србији тренажни центар за бокс
Спорт / Остали спортови Убедљив тријумф младих хокејаша Србије против Израела
Спорт / Остали спортови Нови формат шампионата Старог континента у стрељаштву
Спорт / Дневников турнир Дневников турнир: Финале између Макс бета и Бровел виљушкара у понедељак
Традиционални 56. “Дневникиов” турнир у малом фудбалу ушао је у само завршницу, у финалу су се нашле две екипе која су и највише показале - Макс бет и Бровел виљушкари.
Photo
Спорт / Дневников турнир Бровел виљушкари и Макс бет у финалу 56. Дневниковог турнира
Спорт / Дневников турнир Полуфиналним утакмицама наставља се 56. Дневников турнир
Спорт / Дневников турнир Четвртфинале „Дневниковог турнира: Испали Лампоне и Пет пријатеља
Спорт / Дневников турнир „Дневников“ турнир у малом фудбалу: Лампоне прошао у четвртфинале после пенал-рулета
Спорт / Дневников турнир „Дневников“ турнир у малом фудбалу: Кафе Панда потврдио улогу фаворита
Спорт / Дневников турнир Почињу праве борбе за Дневников пехар
Остале вести
Српски фудбалери Лука Јовић и Филип Костић нашли су се на терену од првог минута, док је Мијат Гаћиновић повређен и није био у протоколу.
Зимско сунце огрејало је и млађег новосадског суперлигаша, Пролетер, који је искористио побољшања временских прилика и тренинг одржао на свом стадиону.
Фудбалски српсколигаш из Челарева, ЧСК Пивара, почео је припреме за наставак првенства.
Фудбалски клуб Хајдук једини је спортски колектив која функционише у селу Подлокањ у новокнежевачкој општини, које има око 80 житеља.
Буран аплауз педесетак дечака и девојчица, најмлађих чланова Кошаркашког клуба Хајдук, пропратио је долазак легендарног кошарака  Игора Ракочевића, сада на функцији потпредседника КСС, на њихов тренинг.
ЗАГРЕБ: Млади хокејаши Србије, играчи до 20 година, забележили су и четврту победу на Светском првенству друге дивизије Б група, пошто су данас савладали Белгију 5:1 (0:0, 3:0, 2:1).
Прву контролну утакмицу током зимских припрема, фудбалери Војводине и Бачке из Бачке Паланке одиграли су по веома хладном времену и тешком терену у Фудбалском центру „Вујадин Бошков“.
Дејан Кукин, један од најбољих играча у историји стонотениског клуба Војводина, изненада је преминуо у 65. години живота, у болници у Ужицу. Имао је веома успешну каријеру, која је трајала више од 20 година.
БЕОГРАД: Боксерски савез Русије изградиће најсавременији тренажни центар српским боксерима, са салом за тренинге, опремом, спортском медицином и пратећим просторијама за функционисање свих нивоа селекција.
Video
ЛОС АНЂЕЛЕС: Кошаркаши Голден Стејта победили су ноћас на гостовању Лос Анђелес Клиперсе Бобана Марјановића и Милоша Теодосића с 112:94.
МЕЛБУРН: Први тенисер света Новак Ђоковић победио је Канађанина Дениса Шаповалова са 6:3, 6:4, 4:6, 6:0, и пласирао се у четврто коло Аустралијан опена.