Спорт - Ватерполо

Спорт / Ватерполо Ватерполисти Србије сутра у четвртфиналу са Аустралијом
Ватереполости Србије сутра ће у четвртфиналу Светског првенства, које се игра у Будимпшети од 16.10 часова играти са репрезентацијом Аустралије.
Спорт / Ватерполо Делфини се поиграли са Грцима
Ватерполисти Србије директно су се пласирали у Четвртфинале светског првенства у Будимпешти, пошто су савладали Грчку резултатом 11:6 (2:1, 3:3, 3:0, 3:2).
Спорт / Ватерполо Млади ватерполисти у Врњачку бању донели "Хаку"
ВРЊАЧКА БАЊА: Група младих ватерполиста са Новог Зеланда донела је новитет на камп "Number ONE" у Врњачкој бањи представљањем традиционалног плеса из своје земље "Хаке".
Спорт / Ватерполо СП Будимпешта: Србија разбила Шпанце
БУДИМПЕШТА: Ватерполо репрезентација Србије остварила је и другу победу на првенству света у Будимпешти, пошто је данас у 2. колу Ц групе савладала Шпанију 11:5 (3:1, 2:0, 3:2, 3:2).
Спорт / Ватерполо СП Будимпешта: Србија убедљива на старту
Ватерполо репрезентација Србије савладала је Јужну Африку на старту Светског првенства у Мађарској са 21:5 (6:1, 7:1, 5:1, 3:2).
Спорт / Ватерполо Селектор Хрватске: Да будемо као Србија...
ЗАГРЕБ: Селектор ватерполо репрезентације Хрватске Ивица Туцак изнео је низ похвала за селекцију Србије, истакавши да његов тим жели да се угледа на актуелног олимпијског, светског и европског првака, али и да има план како да га скине са трона.
Спорт / Ватерполо Делфини бране статус прве велесиле
Најбољи ватерполисти на свету у Будимпешти ће одлучивати о звању првог на планети, а златну медаљу брани Србија.
Спорт / Ватерполо Ватерполо репрезентација Србије отпутовала у Мађарску
Ватерполо репрезентација Србије отпутовала је за Мађарску, где ће у Будимпешти од понедељка учествовати на Светском првенству.
Спорт / Ватерполо Филиповић: Односи са Савезом лоши, али о томе после СП
БЕОГРАД: Капитен ватерполо репрезентације Србије Филип Филиповић рекао је вечерас да су играчи веома незадовољни сарадњом са руководством савеза, али да ће о томе детаљније после првенства света у Будимпешти.
Спорт / Ватерполо Мандић: Мађари највећи ривал за злато
БЕОГРАД: Повртаник у српску ватерполо селекцију Душан Мандић, који због повреде није био у тиму на завршном турниру Светске лиге, изјавио је данас да је потпуно спреман за предстојеће првенство света где Србија брани титулу.
Спорт / Ватерполо Српски ватерполисти завршили у Кечмекету, спремни за СП
КЕЧКЕМЕТ: Ватерполо репрезентација Србије данас се враћа у Београд из мађарског Кечкемета, где се спремала за Светско првенство у Будимпешти.
Спорт / Ватерполо Дејан Савић изабрао тим за СП у Мађарској
Савезни селектор Дејан Савић одредио је 13 играча који ће представљати Србију на Светском првенству у Будимпешти које ће се одржати од 15. до 30. јула. По први пут на Светском првенству ће играти Виктор Рашовић и Немања Убовић.
Спорт / Ватерполо Срби и Мађари спаринговали пред СП
КЕЧКЕМЕТ: Репрезентација Србије данас завршава заједничи рад са мађарским ватерполистима у Кечкемету као припрема за Светско првенство у Будимпеши.
Спорт / Ватерполо Ватерполисти Србије се за СП спремају са Мађарима у Кечкемету
Ватерполо репрезентација Србије, после одбране трофеја у Светској лиги у руској Рузи, спрема се за Светско првенство које ће се одржати у Будимпешти овог месеца.
Спорт / Ватерполо  (ИНТЕРВЈУ) Марко Ћук: Желим да каријеру завршим у матичном клубу
Као и многи садашњи и бивши ватерполо репрезентативци наше земље и Марко Ћук је поникао у новосадској Војводини. Ту је као и његов млађи брат Милош, који је са репрезентацијом Србије освојио све што се може освојити, заволео овај спорт.
Спорт / Ватерполо Марко Ћук се вратио у ВК Војводина
После 16 година Марко Ћук се вратио у ВК Војводина. Он је са клубом у којем је поникао потписао уговор на годину дана и у новој сезони ће предводити млади састав Новосађана до нових победа.
Спорт / Ватерполо  „Делфини” непобедиви скоро четири године
Ватерполо репрезентација Србије једна је од најдоминантијих екипа на свету у колективним спортовима. Власник је свих трофеја са најпрестижнијих планетарних такмичења, а прекјуче је у Русији 11. пут освојила Светску лигу.
Спорт / Ватерполо Србија по пети пут шампион Светске ватерполо лиге!
Ватерполо репрезентација Србије победила је данас Италију 10:9 (1:4, 2:0, 5:2, 2:3) у руској Рузи и освојила пету титулу заредом у Светској лиги.
Спорт / Ватерполо Ватерполисти Србије поново у финалу Светске лиге
Москва- Ватерполисти Србије пласирали су се у финале завршног турнира Светске лиге у Москви, пошто су вечерас у полуфиналу савладали САД 13:11 после петераца.
Спорт / Ватерполо Светска лига: Србија у полуфиналу, с Американцима за финале
РУЗА: Очекивано су се ватерполисти Србије пласирали у полуфинале завршног турнира Светске лиге, који се игра у руском граду Рузи. Изабраници Дејана Савића надиграли су у четвртфиналу Јапанце са 19:10.