Спорт - Фудбал

Спорт / Фудбал Тотенхем сменио Покетина
ЛОНДОН:  Аргентински тренер Маурисио Покетино смењен је вечерас са места менаџера Тотенхема, саопштио је лондонски клуб.
Спорт / Фудбал Квалификације за ЕП: „Орлићи” немоћни против „баћушки”
НИШ: Млада репрезентација Србије није успела у Нишу да победи селекцију Русије и избије на друго место квалификационе групе за Европско првенство. „Орлићи“ ће у наредна четири меча покушати да изборе пласман на велико такмичење, али биће врло тешко.
Спорт / Фудбал Луис Енрике после пет месеци поново води Шпанију
МАДРИД: Чувени Шпанац Луис Енрике после само пет месеци вратио се на место селектора фудбалске репрезентације, саопштио је национални савез.
Спорт / Фудбал Милојевић пред Мачву: Куп је битан, желимо трофеј
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић, уочи дуела са Мачвом у осмини финала Купа Србије, поручио је да је циљ његовог тима да освоји тај трофеј после чак осам година чекања.
Спорт / Фудбал Новосадска лига: Руменчани поново убедљиви
Фудбалери Јединства још једном су меч завршили убедљивом победом без примљеног гола.
Спорт / Фудбал Дејан Станковић се враћа у Интер, радиће с јуниорима
МИЛАНО: Бивши капитен фудбалске репрезентације Србије Дејан Станковић ускоро ће се вратити у Интер да ради са тимом од 15 до 19 година, пише лист Коријере дело Спорт.
Спорт / Фудбал Градска лига Новог Сада: Разиграни Баношторци
Фудбалери Пролетера напунили су мрежу Слоге из Лока, гости су  само на почетку покушали да парирају разиграним Баношторцима.
Спорт / Фудбал Матијашевић: Тумбаковић води „орлове“ и у баражу
Београдски медији спекулисали су да би Љубиша Тумбаковић после квалификација за Европско првенство 2020. могао да напусти место селектора Србије, што је категорично демантовао спортски директор ФСС Владимир Матијашевић.
Спорт / Фудбал Сремска лига: Дерби зачеља без победника
Гости су могли доћи у вођство већ у 24.  минуту када је Ветеха изиграо Врачева, али  није успеои да матира изблизине Грковића.
Спорт / Фудбал Суботичка лига: Водећи спасао бод у надокнади
Уз одлично суђење младе судијске тројке на челу са Бечановићем, дуел Змајевчана и Ловћенчана је у свему оправдао епитет дербија.
Спорт / Фудбал Филип Костић прелази у Милан
Репрезентативац Србије Филип Костић напустиће Ајнтрахт из Франкфурта ове зиме и прећи у Серију А, јавља портал Србија данас. Везиста „орлова“, међутим, неће потписати за Интер, који је за Крагујевчанина нудио 40.000.000 евра бундеслигашу, већ за ривала Милана, за исту суму новца.
Спорт / Фудбал Војвођанска лига – југ: Новосађани поново на врху
Новосађани  су играли одличан фудбал, али тек у другом полувремену.  Мада је кључ њихове победе у пеналу.
Спорт / Фудбал Војвођанска лига – север: Загорчић за славље Петровчана
Скоро деведесет минута мреже оба гола њихао је доста јак ветар у петровачкој Врбари.
Спорт / Фудбал Војвођанска лига – исток: Лидер сигуран у Кикинди
Већ у првом минуту судија је по свом критеријуму показао на белу тачку у корист гостујућег тима.
Спорт / Фудбал Реал хоће Пјонтека, Јовић у Милану?
МИЛАНО: Фудбалски великани Реал Мадрид и Милан могли би да направе трампу према којој би Лука Јовић завршио на Сан Сиру, а Криштоф Пјонтек у краљевском клубу, пишу италијански и шпански медији.
Спорт / Фудбал Бламажа на отварању новог стадиона у Албанији (видео)
На отварању, како су Албанци назвали, најлепшег стадиона на Балкану, Ејр Албаија стадиона у Тирани, дошло је до великог пропуста.
Спорт / Фудбал Вељко Пауновић уместо Љубише Тумбаковића?
После спекулација београдских медија да би фудбалска репрезентација Србије ускоро могла да добије новог селектора, исти извор наводи да је ФСС већ почео преговоре са појединим кандидатима који би наследили искусног стручњака на клупи „орлова“, јавља портал Србија данас.
Спорт / Фудбал Издржао бедем Златибораца у Новом Саду (фото)
Дерби кола фудбалских прволигаша између Кабела и Златобора завршен је најнепопуларнијим резултатом – 0:0.
Спорт / Фудбал "Сан" осудио енглеске навијаче и вређање Србије у Приштини
ЛОНДОН: Британски таблоид "Сан", након што је то урадио познати новинар Сем Стрит, осудио је вређање Србије од енглеских и домаћих навијача у Приштини пре, за време и после утакмице квалификација за ЕУРО.
Спорт / Фудбал Имобиле: Италија има квалитет и за освајање титуле на ЕП
ПАЛЕРМО: Италијански фудбалски репрезентативац Ћиро Имобиле, после фантастичног тријумфа над Јерменијом (9:1), најавио је напад на освајање европске титуле.