POLICIJA REAGOVALA KOD NAPLATNE RAMPE! Dečak (8) primećen sam blizu auto-puta; Odmah pokrenuta AKCIJA SPASAVANJA
09.03.2026.
19:29
19:37
Komentari (0)
Naime, drama je počela oko 11.30 časova, kada je preko sistema 192 stigla uznemirujuća prijava da se kod naplatne rampe Veliko polje nalazi dete bez nadzora odraslih.
S obzirom na opasnost koju nosi blizina auto-puta, patrola PS Obrenovac je odmah upućena na lokaciju.
Policajci su brzo locirali osmogodišnjeg dečaka, bezbedno ga smestili u službeno vozilo i prevezli do prostorija policijske stanice, gde mu je pružena prva briga i zaštita.
Nakon što je dete zbrinuto utvrđeno je da se radi o D. S. (8) iz mesta Kalenić kod Uba.
U rešavanje slučaja odmah su se uključile i ostale nadležne institucije.