ПОЛИЦИЈА РЕАГОВАЛА КОД НАПЛАТНЕ РАМПЕ! Дечак (8) примећен сам близу ауто-пута; Одмах покренута АКЦИЈА СПАСАВАЊА
09.03.2026.
19:29
19:37
Коментари (0)
Наиме, драма је почела око 11.30 часова, када је преко система 192 стигла узнемирујућа пријава да се код наплатне рампе Велико поље налази дете без надзора одраслих.
С обзиром на опасност коју носи близина ауто-пута, патрола ПС Обреновац је одмах упућена на локацију.
Полицајци су брзо лоцирали осмогодишњег дечака, безбедно га сместили у службено возило и превезли до просторија полицијске станице, где му је пружена прва брига и заштита.
Након што је дете збринуто утврђено је да се ради о Д. С. (8) из места Каленић код Уба.
У решавање случаја одмах су се укључиле и остале надлежне институције.