PANAOTOVIĆ I TITOLO: „Jačati saradnju i partnerstvo Srbije i SAD“
17.03.2026.
09:59
10:09
Komentari (0)
Otpravnik poslova Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, Aleksandar Titolo, posetio je Kulturni centar Novog Sada gde se sastao sa direktorom te institucije, Bojanom Panaotovićem.