PUNO POSLA NA PUTU KA EU Održan redovni sastanak Operativnog tima za pristupanje Srbije Evropskoj uniji
23.03.2026.
18:29
18:30
Komentari (0)
Kao i svakog ponedeljka, danas je održan redovni sastanak Operativnog tima za pristupanje Srbije Evropskoj uniji, na kojem je razgovarano o ključnim prioritetima za unapređenje reformi, saopšteno je iz Misije Srbije pri EU.
Učesnici sastanka su razgovarali o ključnim prioritetima za unapređenje reformi, posebno u oblasti vladavine prava, ali i o drugim važnim aktivnostima za ispunjavanje kriterijuma za otvaranje daljih klastera.
"Pred nama je mnogo zahtevnog posla, ali ostajemo u potpunosti posvećeni intenziviranju napora i ostvarivanju konkretnih rezultata u narednom periodu", zaključuje se u saopštenju.