ПУНО ПОСЛА НА ПУТУ КА ЕУ Одржан редовни састанак Оперативног тима за приступање Србије Европској унији
23.03.2026.
18:29
18:30
Коментари (0)
Као и сваког понедељка, данас је одржан редовни састанак Оперативног тима за приступање Србије Европској унији, на којем је разговарано о кључним приоритетима за унапређење реформи, саопштено је из Мисије Србије при ЕУ.
Учесници састанка су разговарали о кључним приоритетима за унапређење реформи, посебно у области владавине права, али и о другим важним активностима за испуњавање критеријума за отварање даљих кластера.
"Пред нама је много захтевног посла, али остајемо у потпуности посвећени интензивирању напора и остваривању конкретних резултата у наредном периоду", закључује се у саопштењу.